Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Голомб Вікторія Володимирівна

Голомб Вікторія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

• Основи підприємництва та економіка підприємства
  • Національна економіка
  • Зовнішньоекономічна діяльність
  • Економіка нерухомості

Розклад консультацій

Біографія

2009 р. – закінчила Класичний приватний університет,спеціальність «Філологія», кваліфікація бакалавр філології, перекладач англійської мови,

2010 р. – закінчила Класичний приватний університет, спеціальність «Міжнародна економіка», кваліфікація магістр з міжнародної економіки.

Кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.03. – Економіка та управління національним господарством (2015 р.).

Стаж науково-педагогічної роботи 5  років.

Активно займається розробкою методичного забезпечення навчальних курсів, що викладає, керує курсовими та магістерськими роботами. З 2016 року є координатором Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» при Інженерному інституті ЗНУ; у 2017 р. була наставником команди Enactus ZSEA.

Тема кандидатської дисертації

«Економічна політика держави щодо підвищення рівня зовнішньо-боргової стійкості України».

Коло наукових інтересів: проблеми сучасної зовнішньоекономічної діяльності підприємств, оцінка інвестиційної привабливості бізнесу та нерухомості. Основні теоретичні і практичні результати досліджень доповідались на міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Голомб Вікторія Володимирівна