Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Коваленко Олена Валеріївна

Коваленко Олена Валеріївна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

доктор економічних наук, професор

Дисципліни

• Економічне управління підприємством
  • Інтелектуальний бізнес
  • Бізнес-менеджмент та адміністрування

Розклад консультацій

• п’ятниця 18:00 – 19:00

Біографія

У 1990 р. закінчила Дніпропетровський державний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Економіка і соціологія праці», та отримала кваліфікацію економіст.

Кандидат економічних наук зі спеціальності «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» (2003 р.). Доктор економічних наук зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами» (2012 р.), професор кафедри економіки підприємства (2014 р.).

Академік Академії економічних наук України зі спеціальності «Облік та аудит» (2014 р.).

Заслужений економіст України (2018 р.).

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти – 25 років. 2013-2018 рр. завідувач кафедри економіки підприємства Запорізької державної інженерної академії

Поєднує наукову і практичну діяльність, є засновником ПП «Аудиторська фірма Запоріжаудитконсалтинг» (1998 р.) та судовим експертом-економістом (2004 р.). Нагороджена почесними відзнаками Національної школи суддів України та Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (2013р.).

Наукова робота

Є співорганізатором міжнародних науково-практичних конференцій з економіки. Керує науково-дослідною роботою магістрів і аспірантів. Під керівництвом захищено 2 кандидатські дисертації.

Має 240 публікацій, з них – 11 монографій, 18 публікацій навчально-методичного характеру, у тому числі 87 публікацій у фахових виданнях.

Є членом Спеціалізованої вченої ради Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара (м. Дніпро) захисту кандидатських дисертацій, членом спеціалізованої вченої ради Класичного приватного університету (м. Запоріжжя).

Член обласної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва (2015р.). Член робочої підгрупи з опрацювання напряму «Розвиток ринкового середовища. Підтримка малого та середнього підприємництва» проекту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року. Коваленко О.В. приймала активну участь у розробці Стратегії регіонального розвитку, а саме під керівництвом проф. О.В. Коваленко кафедрою економіки підприємства здійснено SWOT-аналіз Запорізької області, який отримав високу оцінку консультантів проекту ПРОМІС.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Коваленко Олена Валеріївна