Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Стоєв Володимир Леонідович

Стоєв Володимир Леонідович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

Кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

• Аналіз стратегії виробничої діяльності
  • Міжнародна економіка
  • Інтелектуальний бізнес
  • Основи управління персоналом у підприємницьких структурах
  • Управління витратами

Розклад консультацій

• Вівторок 13:30-14:30, л416
  • Середа 18:00-19:00, л416

Біографія

Стоєв Володимир Леонідович працює на кафедрі економіки підприємства з 2014 р. на посадах старшого викладача (з 2014 року), доцента (з 2018 року).

Стаж науково-педагогічної роботи 8 років, загальний стаж професійної діяльності в галузі економіки 27 років.

Закінчив аспірантуру Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, в 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Основи фіскальної політики регіону».

Сертифікований аудитор з 1997 року. З 2017 по 2019 рік очолює Запорізьке територіальне відділення Спілки аудиторів України.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: питання, пов’язані з організацією та веденням бізнесу в України та за кордоном, бізнес-плануванням, управлінським та бухгалтерським обліком, аудитом, оподаткуванням та забезпеченням регіонального і державного розвитку.

Є автором монографій, наукових статей та практичних видань в сфері бізнесу.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Стоєв Володимир Леонідович