Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Севастьянов Родіон Вікторович

Севастьянов Родіон Вікторович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

• Внутрішній економічний механізм підприємства
  • Потенціал і розвиток підприємства
  • Економічна проблематика і засобах ЗМІ
  • Управління потенціалом підприємства

Розклад консультацій

• понеділок 13:00-14:00

Біографія

У 2000 р. закінчив Запорізьку державну інженерну академію   за спеціальністю «Економіка підприємства» (диплом з відзнакою).

Кандидат економічних наук зі спеціальності 08.06.01 «Економіка, організація і  управління підприємствами» (2006 р.).

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІV рівня акредитації – 19 років.

Професійна діяльність:

2000 Економіст планово-економічного відділу НДІ «Перетворювач»

З 2004 р. по 2018 р. на кафедрі економіки підприємства Запорізької державної інженерної академії асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри.

З 2019 р. по теперішній час доцент кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ.

2009-2016  – керівник профспілкової організації факультету економіки та управління Запорізької державної інженерної академії

2012-2017 – директор благодійного фонду “Сонечко» (при ДНЗ № 101 «Софія» м. Запоріжжя)

2016-2017 Відповідальний секретар приймальної комісії Запорізької державної інженерної академії.

2016-2018 Керівник сектора професійно-кар`єрної орієнтації центра безперервної освіти Запорізької державної інженерної академії.

Наукова робота

Тема кандидатської дисертації: «Підвищення ефективності використання оборотних коштів на підприємствах гірничо-металургійного комплексу».

103 публікації наукового та навчально-методичного характеру, в т.ч. 18 публікації у спеціалізованих фахових виданнях, 1 монографія.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Севастьянов Родіон Вікторович