Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Сотченко Юлія Костянтинівна

Сотченко Юлія Костянтинівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки підприємства

старший викладач

Дисципліни

• Регіональна економіка;
  • Зовнішньоекономічна діяльність;
  • Ціноутворення та цінова політика;
  • Організація виробництва;
  • Стратегія підприємства

Розклад консультацій

• понеділок, 13:00 – 14:00

Біографія

Cотченко Юлія Костянтинівна працює на посаді cтаршого викладача кафедри економіки підприємства, до цього працювала завідувачем лабораторією, асистентом та викладачем цієї ж кафедри. Працюючи cтаршим викладачем кафедри економіки підприємства, проявила себе як кваліфікований викладач, що постійно підвищує свій науково-педагогічний рівень. Педагогічна діяльність включає читання лекцій та проведення практичних занять з курсів "Регіональна економіка", "Зовнішньоекономічна діяльність", "Ціноутворення та цінова політика", "Організація виробництва", "Стратегія підприємства" а також керівництво курсовим проектуванням. Під час роботи у навчальному закладі були підготовлені у співавторстві навчально-методичний посібник з дисципліни "Економіка праці і соціально-трудові відносини" та методичні вказівки до практичних занять з курсу "Глобальна економіка та міжнародний бізнес", підготовлені конспекти лекцій з дисциплін, щовикладаються нею.

Наукова робота

Коло наукових інтересів Сотченко Ю.К. торкається дослідження питань, пов’язаних з аналізом економічних явищ, сучасного стану та напрямів регіонального розвитку економіки, питань щодо організації виробництва на вітчизняних і закордонних підприємствах, з дослідженнями стратегічних управлінських рішень стосовно виробничої діяльності підприємства. Особливий інтерес до специфіки механізму функціонування зовнішньоекономічної діяльності в Україні та світі на сучасному етапі, до змін нормативної бази щодо регулювання зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Основні теоретичні і практичні результати досліджень доповідались на міжнародних та всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Сотченко Юлія Костянтинівна