Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ взяли участь у Дні відкритих дверей АТ «Мотор-Січ»

13.05.2019 11:14 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет металургії працевлаштування випускників зустріч із роботодавцями екскурсія

Для старшокурсників завжди актуальне питання про працевлаштування. Обрати перше місце роботи – нелегка справа. Саме тому факультет металургії Інженерного інституту ЗНУ постійно знайомить випускників з потенційними роботодавцями. Цього разу студенти-старшокурсники ФМ побували на Дні відкритих дверей АТ «Мотор-Січ», який відбувся 8 травня 2019 р. Участь студентів-металургів у цьому заході забезпечили завідувач кафедри обробки металів тиском професор Олександр Явтушенко, заступники декана факультету металургії Віктор Проценко, Олексій Кириченко, доценти кафедри металургії Оксана Воденнікова, Віра Панова, доцент кафедри ОМТ Юрій Бєлоконь.

Майже 50 студентів різних курсів, які навчаються за спеціальностями 136 «Металургія» (освітньо-професійні програми «Металургія чорних металів», «Металургія кольорових металів», «Обробка металів тиском») 133 «Галузеве машинобудування», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», завітали до АТ «Мотор-Січ».

Гості відвідали цехи холодного штампування, інструментальний, ковальський, збиральний і витоплювальний тощо. Представники АТ «Мотор-Січ» детально розповіли про технологію виробництва, продемонстрували роботу свого обладнання, у т.ч. унікального – 3D принтеру, який виготовляє деталі складної форми з нікелевих і титанових порошків; металообробні станки з комп’ютерним керуванням; вакуумні й індукційні печі, моделі для лиття титанових сплавів; тощо.

Гостей зацікавило те, наскільки різноманітною є продукція підприємства. Вони подивились на сучасні авіаційні двигуни для літальних апаратів різного застосування; головні вертолітні редуктори, газотурбінні електростанції, а також газоперекачувальні агрегати нового покоління та вітроелектростанції тощо. Поряд з виробництвом авіаційної та наземної техніки підприємство виготовляє й товари народного споживання.

Усе, що побачили відвідувачі, викликало в них жвавий інтерес, гості задавали багато питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Представники факультету металургії щиро дякує акціонерному товариству «Мотор-Січ» за змістовні екскурсії й цікаві майстер-класи та бесіди і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Факультет металургії

Інженерного інституту ЗНУ