Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ обговорили актуальні проблеми реабілітації

Студенти ЗНУ обговорили актуальні проблеми реабілітації

23.12.2008 13:12 Факультет фізичного виховання Круглий стіл

На факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету пройшло засідання круглого столу на тему: «Актуальні проблеми реабілітації та шляхи їх вирішення». Організатором заходу стало Наукове студентське товариство факультету.

Під час заходу юні науковці розглянули питання фізичної, психологічної, соціальної, медичної реабілітації, а також проблему допінгу у спорті. В засіданні круглого столу взяли участь представники факультету фізичного виховання Віктор Слободянюк, Юлія Турчик, Крістіна Валівач, Ганна Стратій, Єлизавета Лапшина, а також представники факультетів соціальної педагогіки та психології (Ганна Ткач) та біологічного (Сергій Янько).
Серед запрошених гостей були декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, заступник декана з наукової роботи Наталія Богдановська, заступник декана з виховної роботи Галина Остапенко, випускниця магістратури факультету фізичного виховання (у минулому - колишня голова НСТ цього ж факультету) Карина Фарахян, а також представники Хортицького реабілітаційно-навчального багатопрофільного центру зі своїми вихованцями.
Засідання круглого столу проходило в невимушеній дружній атмосфері, кожен з учасників зміг не тільки висловити свою думку, а й дізнатися багато цікавої інформації від фахівців-практиків.
Захід завершився нагородженням найактивніших учасників круглого столу та гостей університету Почесними грамотами та Подяками від імені ректора ЗНУ Сергія Тимченка.
Учасники заходу висловили сподівання, що засідання круглого столу з питань реабілітації стануть доброю традицією, як і більшість заходів, що проводить Наукове студентське товариство ЗНУ.

Голова НСТ ЗНУ Світлана СИРИЦЯ
та голова НСТ факультету фізичного виховання Віктор СЛОБОДЯНЮК