Головна сторінка / Викладачі / Хацер Максим Володимирович

Хацер Максим Володимирович

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики

Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Щосереди 12.55-14.15 (6-й корп. ЗНУ, ауд. 415 (4й поверх))
  • Дисципліни

• Антикризове управління;
    • Антикризове фінансове управління;
    • Галузеві ринки;
    • Дослідження ринків;
    • Інфраструктура аграрного ринку;
    • Планування та управління фінансами підприємств;
    • Ринки товарів та ресурсів;
    • Управління фінансово-аналітичною діяльністю;
    • Управління фінансовими та матеріальними ресурсами;
    • Управління фінансовою санацією та банкрутством підприємств.

Біографія

Закінчив Запорізький державний університет (2000 р. – економіст за спеціальністю «Фінанси» - диплом з відзнакою). 2000 – 2003 рр. – аспірант Запорізького державного університету за спеціальністю «Економіко – математичне моделювання».

У вересні 2005 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Національному гірничому університеті (м. Дніпропетровськ) за спеціальністю 08.06.01 – «Економіка, організація і управління підприємствами» на тему «Організаційно-економічний механізм формування цінової політики підприємства на основі планування витрат (на прикладі підприємств електротехнічної промисловості)». Кандидат економічних наук з 2006 року.

У 2008 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів та бухгалтерського обліку. У 2009 році отримав підтвердження наукового ступеня «Доктор філософії (PhD)».

У 2010 році закінчив магістратуру Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій (магістр з економіки підприємства – диплом з відзнакою).

Науково-педагогічний стаж – 20 років.

Автор 91 наукової роботи, з яких 2 участі у колективних монографіях, 40 наукових статей (2 статті Scopus та 2 статті у наукових виданнях країн ОЕСР) та 49 тез доповідей на конференціях, у тому числі міжнародних.

Член редакційної колегії Наукового журналу «Менеджмент та підприємництво: тенденції розвитку», який включено до переліку спеціалізованих видань Міністерства освіти та науки України (категорія «В») згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 №1643.

Рецензент наукових статей, зокрема іноземних, для Наукового журналу «Менеджмент і підприємництво: тенденції розвитку».

Приймав участь, як рецензент наукових праць та модератор секції у міжнародному екологічному форумі «ЕкоФорум 2021».

Приймав участь в організації І та ІІ Міжнародних науково-практичних конференцій «Підприємництво в аграрній сфері: глобальні виклики та ефективний менеджмент» (2020 та 2021 роки).

Стажування та підвищення кваліфікації

Постійно підвищує свій професійний рівень.

У 2015 році проходив підвищення кваліфікації (стажування) на КО «ЗЗВА» на тему: «Дослідження та оцінка застосування механізмів антикризового фінансового управління на промислових підприємствах України». За результатами підвищення кваліфікації (стажування) отримав сертифікат.

У 2016 році проходив підвищення кваліфікації (стажування) на ПАТ "МОТОР БАНК" на тему: "Менеджмент банківської діяльності в Україні". За результатами підвищення кваліфікації (стажування) отримав сертифікат.

У 2020 році проходив підвищення кваліфікації на тему "Using Educational Technology in the English Language Classroom", яке проводилося The US Department of State (Державним департаментом США), під керівництвом the Regional English Language Officer (Регіонального співробітника з англійської мови). Отримав сертифікат.

У 2021 році проходив підвищення кваліфікації у Запорізькому національному університеті за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації СС 02125243/0983-20.

У 2021 році проходив підвищення кваліфікації на тему «Educational Technology in Teaching Process Part of OPEN 3: Alumni Cascade OPEN Courses with Colleagues», яке проводилося The U.S. Department of State (Державним департаментом США), під керівництвом the Regional English Language Officer (Регіональний співробітник з англійської мови). Отримав сертифікат.

Керує науково-дослідною роботою студентів, підготував до участі у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях понад 40 студентів. Виступає керівником студентів, що публікують наукові дослідження у фахових наукових журналах.

Впродовж 2020-2023 рр. активно займався зі студентами науковою діяльністю, підготував їх до участі у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, де вони займали призові місця.

Наукові вподобання – антикризове управління; антикризове фінансове управління; діагностика банкрутства; діагностика фінансового становища суб'єктів господарювання; корпоративне управління; маркетингові дослідження; оцінка конкурентоспроможності підприємств, товарів (робіт, послуг); управління інноваціями; методологія та організація наукових досліджень; діагностика аграрних ринків; дослідження тіньової економіки; наукові дослідження у сфері фінансів, менеджменту, маркетингу; фінансовий аналіз.

Наукова робота

Автор 84 наукової публікації, у т.ч. 2 участі у колективних монографіях, одна стаття Scopus, 2 статті у виданнях країн ОЕСР та 33 публікацій у фахових виданнях, присвячених проблемам вивчення економіки в світі та Україні.

Наукові вподобання – антикризове фінансове управління, діагностика банкрутства, фінансовий аналіз суб’єктів господарювання, фінансовий менеджмент, управління фінансовою діяльністю суб’єктів господарювання, управління конкурентоспроможністю підприємств, товарів (робіт, послуг), аграрний менеджмент.

ORCID ID 0000-0003-0080-3578.

Інформація надана факультетом менеджменту