Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованець ЗНУ Олександр Надтока здобув друге золото Кубка України

Вихованець ЗНУ Олександр Надтока здобув друге золото Кубка України

Вихованець ЗНУ Олександр Надтока  здобув друге золото Кубка України
14.05.2019 10:44 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Спорт академічне веслування Кубок України

У Дніпрі відбувся Кубок України з академічного веслування. Золотий дубль зумів оформити на змаганнях відомий спортсмен, випускник ЗНУ, його аспірант – Олександр Надтока. До золота, здобутого напередодні в одиночному класі, вихованець заслуженого тренера України, викладача ЗНУ Андрія Сватьєва, додав нагороду вищого ґатунку у змаганнях двійок парних. У парі з представником Дніпра, Іваном Довгодьком, Олександр Надтока фінішував першим, показавши результат 6.26.48 секунд, як повідомив портал «Запорізький спорт».

Нагадаємо, Олександр Надтока має звання Заслуженого майстра спорту України. Торік спортсмен став бронзовим призером чемпіонату світу у складі парної четвірки. Також у колекції веслувальника золото світової першості, та світовий рекорд, який ще поки не вдалося побити нікому. Крім того, спортсмен має в колекції два золота і бронзу світових першостей до 23 років, та був фіналістом Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.