Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Завершується прийом заяв від вступників до магістратури, які складають ЗНО

Завершується прийом заяв від вступників до магістратури, які складають ЗНО

Завершується прийом заяв від вступників до магістратури, які складають ЗНО
31.05.2019 16:15 Все Головні новини Магістратура Відбіркова комісія Вступ ЄВІ у форматі ЗНО

Третього червня в ЗНУ завершується прийом документів від вступників до магістратури, які мають пройти реєстрацію для участі у вступних випробуваннях: це – єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО. Нагадаємо, що потрібно скласти ЄВІ для таких спеціальностей: 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа і страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії. А для спеціальності 081 Право крім ЄВІ потрібно вдало пройти ще й ЄФВВ. Якщо абітурієнт прагне вступити на іншу спеціальність, ніж буде зазначено у його дипломі бакалавра, то відповідно до умов перехресного вступу, окрім вказаного, має ще скласти додаткове вступне випробування (див.: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/5-programi-faxovix-ispitiv-magistr/ ), яке відбудеться 22 та 31 травня.

Другий день триває робота відбіркової комісії для вступу в магістратуру, якою керує відповідальний секретар, начальник відділу моніторингу якості освіти і ліцензування Марина Томченко. На сьогодні від даної категорії вступників надійшло близько 70 заяв на денну та заочну форми навчання.

Багато хто з абітурієнтів, які завітали до відбіркової комісії до магістратури, є студентами випускних курсів факультетів ЗНУ. Як відзначає Марина Томченко, тут здебільшого представлені такі факультети, як юридичний, економічний, СПП.

Цього дня кабінет відбіркової комісії без перерви відвідують абітурієнти. Серед них – Анна Юхименко, яка незабаром отримає диплом бакалавра за спеціальністю «Психологія». Дівчина прагне продовжити навчання у магістратурі за цією спеціальністю, адже планує здобути фундаментальні знання із фаху й розпочати власну діяльність практичного психолога.

Маіс Хосровян цього року завершує навчання на факультеті фізичного виховання і невдовзі отримає диплом бакалавра за спеціальністю «Туризм». Надалі він вступатиме до магістратури за економічним фахом – на спеціальність «Управління персоналом та економіка праці». Своє прагнення вступати на умовах перехресного вступу хлопець пояснює так: «Я і надалі прагну працювати у галузі туризму. Проте маю розширити межі своєї кваліфікації. Незабаром розпочну роботу у готельно-ресторанному бізнесі й мені необхідні знання з економіки та менеджменту. На факультеті фізичного виховання такої підготовки не передбачено, але я можу її отримати на економічному факультеті, тож маю виконати умови перехресного вступу. Сподіваюся, успішно скласти іспити».

Консультанти та оператори, які працюють у відбірковій комісії перевіряють документи абітурієнтів, завіряють копії, заповнюють електронні реєстраційні форми, надають консультації щодо правил прямого та перехресного вступу, а також роз’яснюють послідовність дій вступникам та інші нюанси щодо перебігу вступної кампанії для тих, хто прагне навчатися надалі у магістратурі. Після здійснення реєстрації, абітурієнт отримує «Екзаменаційний лист», логін та пароль для входу в особистий кабінет.

Для того, щоб зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО, абітурієнт повинен особисто надати наступний перелік документів у паперовому варіанті:

- довідку з деканату щодо планового строку завершення навчання;

- оригінал та копію документу, що посвідчує особу, або ID-картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру (за наявності);

- оригінал та копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер);

- у разі зміни прізвища, імені та по батькові – оригінал та копію документу, що вказує на зміну паспортних даних;

- чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см;

- оригінал та копію військового квитка або приписного посвідчення (чоловіки).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови абітурієнти складатимуть вже 2 липня, а інші вступні випробування – відповідно до графіка (https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/4-etapi-vstupnoji-kampaniji-magistr/ ).

На іспит абітурієнти мають прийти із роздрукованою перепусткою, документом, що посвідчує особу, та шариковою ручкою чорного кольору.

На інші спеціальності, які не передбачають складання ЗНО з іноземної мови, прийом документів триватиме з 3 до 31 липня. А з 13 травня по 31 травня відбудеться складання додаткових фахових вступних випробувань.

Відбіркова комісія до магістратури знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66, навчальний корпус № 1, поверх 2, аудиторія № 38. Години прийому документів для реєстрації на ЄВІ з іноземної мови: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота з 9.00 до 14.00.

Докладніше про реєстрацію на складання ЄВІ та ЄФВВ за технологією ЗНУ дивіться тут: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=47489&lang=ukr&news_code=dlya-vipusknikiv-bakalavratu-rozpochina--tsya-re--stratsiya-zayav-dlya-skladannya---dinogo-vstupnogo-ispitu-z-inozemnoyi-movi----v----ta---dinogo-fakhovogo-vstupnogo-viprobuvannya----fvv--za-tekhnologi--yu-zno;

https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/  


Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2587303431299034

Олена Хлистун

 

 

 

Схожі новини