Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Інна Черняк – переможниця IBSA Judo Grand- Prix Baku-2019

Випускниця ЗНУ Інна Черняк – переможниця IBSA Judo Grand- Prix Baku-2019

Випускниця ЗНУ Інна Черняк – переможниця  IBSA Judo Grand- Prix Baku-2019
15.05.2019 09:37 Все Головні новини Спорт дзюдо

У Баку відбувся турнір з дзюдо престижної світової серії Гран-Прі, серед спортсменів з вадами зору — IBSA Judo Grand- Prix Baku 2019. Участь у змаганнях взяла  Чемпіонка Паралімпійських Ігор (2016) відома запоріжанка й випускниця Запорізького національного університету Інна Черняк.

За інформацією порталу «Запорізький спорт» у ваговій категорії до 52 кг наша спортсменка провела неймовірну серію, за 9 секунд здолавши суперницю з Росії, потім за хвилину Інна розібралася з господаркою змагань – спортсменкою із Азербайджану. А у фіналі за 33 секунди довела свій високий клас, вигравши у конкурентки з Алжиру!

Вітаємо Інну з черговим високим досягненням і бажаємо нових перемог!