Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології вивчають творчість американських письменників і поетів мовою оригіналу

Студенти факультету іноземної філології вивчають творчість американських письменників і поетів мовою оригіналу

Студенти факультету іноземної філології вивчають творчість американських письменників і поетів мовою оригіналу
15.05.2019 11:29 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ Літературно-мистецький захід

14 травня на факультеті іноземної філології для студентів 2 курсу  спеціальностей «Англійська мова і література», «Англійський переклад» був організований літературно-мистецький захід «Творчість  Германа Мелвілла і Волта Вітмена – до 200-ліття письменника і поета».

Цей захід проходив під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента кафедри німецької філології і перекладу Яни Кравченко та заступника декана з виховної роботи Ніни Захарової в рамках навчального курсу «Історія зарубіжної літератури першої половини 19 століття» і вивчення теми американського романтизму. Також до участі у цьому заході долучилась і декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна.

За словами організаторів, основна мета цього заняття полягає у демонстрації знань студентів, які вони отримали після самостійного вивчення цієї теми, а також у творчій інтерпретації творчості американських письменників і поетів із залученням широкого культурного, мистецького, історичного контексту, кінематографу і літератури. При цьому, основна тематика виступів студентів стосувалася проблем розкриття новаторства митців та особливостей  творчості Германа Мелвілла і Волта Вітмена, що робить її актуальною і сьогодні для сучасної молоді.

Так, студенти підготували театральні постановки, відеопрезентації про ідеї, погляди і творчість американського письменника Германа Мелвілла і  американського поета Волта Вітмена. Вони цитували відомих митців, вірші цих авторів під музичний супровід, на мові оригіналу і в українському перекладі, а також розповіли про вплив  Германа Мелвілла і  Волта Вітмена на американську і світову літературу.

Зокрема, студенти факультету іноземної філології, серед яких: Марія Богданова, Мілана Дегтяр, Юлія Горєлова, Крістіна Пачена, Олена Зуєва, Аліна Бікулова, Анастасія Тарасенко, Орина Нелюбова, Марія Токмакова, Анастасія Ульяник, Діана Шуйська у своїх презентаціях показали свої творчі здібності, продекламували уривки відомих творів Германа Мелвілла і Волта Вітмена та розповіли про їх біографічний і мистецький шлях.

Студенти з інтересом і цікавістю поглиблювали свої знання іноземних мов саме завдяки такій нестандартній формі роботи, адже вивчення іноземних мов відбувається також і на прикладі відомих літературних творів. Треба зазначити, що одним із завдань цього заходу є заохочення студентів до творчої активності, трансформації та інтерпретації  творів американської літератури. Під час заходу студенти продемонстрували високий рівень володіння іноземними мовами, всі свої творчі здібності, театральні таланти та вміння готувати цікаві презентації.

Так, на думку декана факультету Галини Морошкіної, студенти у своїх презентаціях змогли продемонструвати свої знання, зануритись у життя, біографію і творчу діяльність митців, пізнати глибинний зміст їх творчості. «Сьогодні був продемонстрований неймовірний об’єм знань студентів, який торкався багатогранного і мультикультурного бачення тем. Крім того, влучним було поетичне, музичне, зображальне та інтонаційне оформлення доповідей», - зауважила декан факультету.

Також модератор заходу Яна Кравченко подякувала студентам за творчі, креативні виступи і презентації власного бачення творчості американських митців, за плідну роботу над оригіналами текстів, переклади, влучний підбір музики. Загалом, викладачі побажали студентам подальших успіхів у їх літературознавчій діяльності та висловили сподівання на подальшу плідну роботу в цьому напрямку.

 

Олена Переверзєва

Схожі новини