Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету будівництва та цивільної інженерії організували благодійний ярмарок

Студенти факультету будівництва та цивільної інженерії  організували благодійний ярмарок
15.05.2019 16:11 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут ЗНУ благодійний ярмарок

Нещодавно у стінах Інженерного інституту Запорізького національного університету пройшов черговий Сharity Fair – захід, який дозволяє дарувати радість як студентам і викладачам інституту, так і дітям-сиротам, адже гроші, які було зібрано, буде витрачено на благодійність. Традиція проводити цей захід з'явилася під час одного з етапів битви університетів ще у 2017 році. З того часу ярмарок проводиться щорічно. Сharity Fair-2019 організувало студентське самоврядування факультету будівництва та цивільної інженерії.

Учасники благодійного ярмарку із задоволенням відвідали безпрограшну лотерею. Найбільш активними організаторами якої стали студентки першого та другого курсів – Маргарита Товмасян та Карина Костерна. Але лотерея була лише однією із запропонованих розваг. Студенти у індійському стилі розмалювати свої руки хною, а дівчата охоче заплітали коси.

Участь у лотереї взяли не лише студенти, а й викладачі та декан факультету будівництва та цивільної інженерії. Фіксованих цін на безпрограшну лотерею не було, кожний сам вирішував скільки платитиме. Загалом сенату факультету будівництва та цивільної інженерії вдалося зібрати 470 грн., які студенти витратять на подарунки для дітей, що мешкають у Оріхівському притулку для неповнолітніх.

Організатори висловили подяку адміністрації інституту за підтримку у цій по-справжньому добрій та теплій справі!

Студентка групи ЗНС-17-1бд Єрьоменко Вікторія

Інженерний інститут ЗНУ