Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято новорічної ялинки

Свято новорічної ялинки

24.12.2008 13:11 Студентський центр культури Відділ виховної роботи Концерт

Учора в студмістечку ЗНУ засяяла новорічними вогниками святкова ректорська ялинка. Її відкриття пройшло напрочуд яскраво в усіх значеннях цього слова. Цьогорічною відзнакою урочистостей стало ілюмінаційне оформлення свята, світломузика, святково прикрашений спортивний корпус, а ще незабутній фейерверк.

А от справжнім сюрпризом для Запорізького національного від самої зими став сніг, який розпочався перед святковими дійствами. Дійсно казкового настрою додали усім присутнім ведучі вечора – Дід Мороз та Снігуронька, які були в захваті від великої кількості гостей. Відкриття університетської ялинки зібрало представників абсолютно усіх факультетів, студентів та викладачів, адміністрації вишу.
Від імені професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко. Крім традиційних святкових теплих слів, він пообіцяв студентам усіляку підтримку й під час складання зимової сесії, зазначивши: «Якщо у вас, шановні студенти, виникатимуть будь-які труднощі, мої двері завжди відчинені для вас, звертайтеся, допоможу».
Добрі емоції дарувала й культурна програма урочистостей. Чарівний голос першокурсниці факультету журналістики Мар’яни Терещенко, другокурсниці математичного факультету Ольги Солохи та першокурсника факультету фізичного виховання Івана Краснікова стали доречним доповненням свята. А от його кульмінаційним моментом було незабутнє й ефектне запалення вогників ялинки, під супровід вибухів фейерверку.
За словами одного з провідних організаторів святкувань помічника ректора з виховної роботи, доцента Наталії Воронової, підготовкою до заходу найактивніше займалися представники студентської ради ЗНУ, студентського клубу культури, відділу з виховної роботи, адміністративно-господарської частини (особлива подяка Івану Сергійовичу), профкому. Кожен із них доклав неабияких зусиль, щоб зробити свято дійсно незабутнім.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ