Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міністр освіти і науки Лілія Гриневич нагородила викладачку ЗНУ Наталію Зубець Подякою МОН України

16.05.2019 15:13 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет кафедра української мови Подяка МОН України

Сьогодні, шістнадцятого травня, Подяку МОН України Міністр освіти і науки Лілія Гриневич вручила доценту кафедри української мови ЗНУ Наталії Олександрівні Зубець за багаторічну сумлінну працю і підготовку висококваліфікованих фахівців. Нагородження відбулося в рамках низки заходів Міністерства, присвячених Дню науки.

Варто відзначити, що з 1981 року життя Наталії Зубець нерозривно пов’язане із кафедрою української мови, де вона працювала асистентом, викладачем, старшим викладачем і, врешті, доцентом. Увесь цей час Наталія Олександрівна веде плідну наукову діяльність, звертаючись до досліджень у галузі фразеології, лексикографії, культури ділової мови тощо. Вона – постійна учасниця наукових і науково-практичних конференцій, автор багатьох статей. У 2013 році викладач взяла участь у проекті Національної академії наук України щодо підготовки Великої української енциклопедії.

Наталія Олександрівна – активна учасниця громадської й виховної роботи на факультеті, вона постійно долучається до проведення олімпіад, організації ЗНО на базі вишу, надає практично-консультаційну допомогу держорганізаціям та установам щодо застосування української мови в діловодстві, офіційному спілкуванні тощо.

Невтомну працю Наталії Зубець на освітянській ниві удостоїли численних почесних відзнак: Грамоти Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Грамоти Департаменту освіти і науки ЗОДА. Подяки дирекції запорізької гімназії № 6, Грамоти Василівської районної ради, Почесної грамоти ректора нашого вишу.

Викладачі та студенти філологічного факультету й Запорізького національного університету вітають шановну Наталію Олександрівну з цією відзнакою і висловлюють щиру подяку за багаторічну невтомну роботу задля процвітання факультету.

Філологічний факультет