Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Важкоатлети ЗНУ вибороли до срібла ще три золота молодіжного чемпіонату України

Важкоатлети ЗНУ вибороли до срібла ще три золота молодіжного чемпіонату України

17.05.2019 09:55 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання спорт важка атлетика

Збірна Запорізької області продовжила успішний виступ на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, котрий відбувся у Чорноморську. «Срібний» почин студентки Запорізького національного університету Ганни Панової дав чудовий старт решті команди – днями скарбничка області поповнилася трьома золотими нагородами!

У ваговій категорії 67 кг чемпіоном України став Тарас Гришин. Вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ФСТ «Спартак», студент Запорізького національного університету здобув золоту нагороду з результатом 275 кг у сумі двоборства.

Анастасія Манєвська перемогла у ваговій категорії 76 кг з результатом у сумі двоборства 195 кг. Спортсменка – вихованка ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ФСТ «Спартак», студентка Запорізького національного університету.

Вихованець ЗОШВСМ, ЗСУ, студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський став чемпіоном України у ваговій категорії 55 кг, з результатом у сумі двоборства 232 кг.

Варто відзначити , що за плечима спортсменів і нещодавній Кубок України з важкої атлетики, який тривав у Чернігові. Нагороди виборювали в ньому 198 найсильніших спортсменів країни. У змаганнях жінок вагової категорії до 76 кг, золото Кубка України виборола студентка Запорізького національного університету Анастасія Манєвська. Дівчині вдалося показати результат 205 кг (90+115), і майже на 40 кг випередити свою найближчу конкурентку. Крім того, цей результат дозволив Анастасії виконати норматив Майстра спорту України з важкої атлетики. До речі, вона тоді мала лише півторарічний стаж занять важкою атлетикою. Тоді ж нагороду вищого ґатунку додав студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Він став переможцем Кубка України у ваговій категорії 55 кг, з результатом 235 кг. Сріблом доповнив комплект студент Запорізького національного університету Тарас Гришин, який став другим у ваговій категорії 67 кг з результатом 273 кг. Отже, у командному заліку серед чоловіків збірна Запорізької області посіла почесне друге місце.

Крім того, неодноразово ректор ЗНУ Микола Фролов вітав талановитих спортсменів Запорізького національного університету із черговими знаковими перемогам. Доречно пригадати й чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді, який проходив у Польщі. Тоді вже в перший день змагань став щасливим для запоріжців: у вазі 56 кг бронзовим призером чемпіонату Європи став студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Він у сумі показав результат 235 кг – 104 кг ривок та 131 кг поштовх. А напередодні важкоатлети ЗНУ порадували своїми результатами у Львові, де проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Збірна Запорізької області у командному заліку серед чоловіків посіла четверте місце, а серед жінок 13 місце, серед 22 команд. Цього разу хлопці зібрали потужну колекцію срібла. Другим у ваговій категорії 55 кг став студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Медаль того ж ґатунку додав студент ЗНУ Тарас Гришин, виступаючи у ваговій категорії 73 кг. У змаганнях жінок єдину нагороду здобула дебютантка чемпіонату – студентка ЗНУ Анастасія Манєвська, яка виборола бронзу у ваговій категорії 76 кг.

Варто відзначити, що незмінним натхненником й координатором роботи наших важкоатлетів став викладач факультету фізичного виховання Анатолій Орлов.