Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту – учасники II туру Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту ЗНУ взяли участь в II турі Всеукраїнської студентської олімпіади. У цьому турі Інженерний інститут представляли: магістрант 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Максим Шама і студентка 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Вікторія Голяк.

Олімпіада з дисципліни «Податкова система» проходила у Тернопільському національному економічному університеті. На цьому турі Всеукраїнської студентської олімпіади Максим Шама успішно впорався із завданнями олімпіади і був нагороджений дипломом учасника.

II тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Облік і оподаткування» пройшов в Університеті імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро. Від Інженерного інституту ЗНУ в олімпіаді взяла участь студентка 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Вікторія Голяк. За підсумками виконання завдань олімпіади Вікторія отримала диплом переможця в номінації «Знавець аналізу господарської діяльності».

Подякою за якісну підготовку студентки до участі в олімпіаді була відзначена завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІІ ЗНУ доктор економічних наук Тетяна Меліхова.

Вітаємо кафедру з успіхом! Віримо, що плани, мрії та задуми будуть успішними та перспективними. Бажаємо подальших злетів і перемог!

Інженерний інститут ЗНУ