Анонси / Новини / У ЗНУ відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців цьогорічної студентської спартакіади

15.05.2019 17:20

Дата: 21 травня
Час: 15.00
Місце проведення: Спорткомплекс ЗНУ, вул. Дніпровська, 35.

У ЗНУ відбудеться підбиття підсумків 55, ювілейної, студентської спартакіади, яка стартувала 21 вересня 2018 року й була приурочена до 50-річчя факультету фізичного виховання університету.
Ця спортивна подія проходить щороку і збирає щоразу більшу кількість учасників, а основним завданням даного заходу є популяризація здорового способу життя та залучення якомога більшого числа студентів, викладачів і співробітників до спортивних занять, що проходять на базі спорткомплексу ЗНУ.
Упродовж спортивного року відбудуться змагання з 8 видів спорту, у яких візьмуть участь окремо команди дівчат та хлопців із факультетів ЗНУ й Економіко-правничого коледжу – близько 2000 осіб.
Тож тепер в урочистій обстановці керівництво університету й спортивно-оздоровчого комплексу урочисто привітає переможців і команди факультетів, вручить їм медалі, спортивні грамоти й нагороди.
Також на церемонії відзначають спортивні успіхи волейбольної жіночої команди «Орбіти-ЗНУ», команди з міні-футболу «Надія-ЗНУ», студентські волейбольну команду й баскетбольну команду.
На захід завітають відомі спортсмени – студенти й випускники ЗВО, зокрема переможців чемпіонатів України, Європи та світу. Не залишаться осторонь і високопосадовці міста й області, а також голова Запорізького обласного відділення Національного комітету України Володимир Лобанов, син запорізького важкоатлета-чемпіона Леоніда Жаботинського – Руслан й Андрій Муштай – керівник Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.
Також на присутніх чекають грандіозне талант-шоу, виступи групи підтримки ЗНУ. Головна інтрига заходу – команда якого факультету отримає спортивний кубок за перемогу в 55-ій студентській спартакіаді ЗНУ?