Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новорічна казка для співробітників ЗНУ та їхніх дітей

Новорічна казка для співробітників ЗНУ та їхніх дітей

26.12.2008 13:12 Факультет соціальної педагогіки та психології Профспілковий комітет Концерт

За доброю традицією профспілковий комітет ЗНУ і цього року радував усіх співробітників своїми численними подарунками і сюрпризами. Найбільше пощастило дітям наших викладачів, співробітників, студентів, аспірантів та докторантів. Адже до Нового року кожен з них отримав солодкий подарунок «Різдво», квитки на Новорічну ялинку до БК «Дніпроспецсталь», квитки до кінотеатру «Довженко» на мультфільм «Різдвяна казка Анабель». Особливим сюрпризом стала можливість відвідати новорічні шоу «Водяна феєрія» у Запорізькому цирку.

Крім того, завдяки старанням адміністрації нашого ВНЗ, профспілкового комітету та факультету СПП, дітки також мали змогу побувати на чудовому святі Новорічної ялинки, яке пройшло 25 грудня у БК імені Дроб’язка. Слід зазначити, що свято було схожим на справжню казку. Адже студенти акторського відділення постаралися на славу і напрочуд реально перевтілилися у Діда Мороза, Снігуроньку, Сніжинку, Бабу Ягу, скоморохів та інших фантастичних героїв. Саме тому підготована міні-вистава викликала захоплення в дітей, які з зачаруванням спостерігали за тим, що відбувалося на імпровізованій сцені. Опісля театралізованого дійства малеча розважалася, фотографуючись із Дідом Морозом та іншими артистами, співаючи пісень та танцюючи у хороводах навколо ялинки. Порадували дітей і портфелі із солодощами, які вони отримали на початку свята.
Та особливе захоплення викликала театральна постановка «Трубадур та його друзі» у виконанні студентів третього та четвертого курсів театрального відділення факультету СПП. Неперевершена гра, яскраві костюми, веселі та добрі пісні дуже порадували не тільки малечу, а й їхніх батьків. Слід зазначити, що саме цією виставою розпочалася робота першого у Запоріжжі студентського молодіжного театру.
Ще один приємний сюрприз працівники профспілкового комітету влаштували для наших співробітників: до свята старого Нового року вони організували культмасовий похід для всіх бажаючих у кінотеатр «Довженко» на фільми «Кохання-зітхання 2» та «Залюднений острів». Найбільшою приємною несподіванкою виявилися ціна квитків, яка складала усього 10 гривень. А ще профспілковий комітет подарував усім відділам університету солодкий стіл. Не забули на передодні свят і про студентів. Спеціально для них студентський профком ЗНУ організував вечірку у нічному клубі «Мікс».

Юлія ЧЕРНЕТА