Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Grand Concert відбувся в Інженерному інституті

Grand Concert відбувся в Інженерному інституті

21.05.2019 10:38 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут ЗНУ нагородження талановитих студентів

16 травня у актовій залі Інженерного інституту відбулася щорічна церемонія нагородження найталановитіших вокалістів, акторів, танцюристів за підсумками навчального року.

Для проведення нагородження на сцену був запрошений проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах, який тепло привітав присутніх з Днем вишиванки та з традиційною для інституту святковою подією – звітним концертом Студентського центру мистецтв Port-Arte.

І ось нарешті розпочалася церемонія нагородження номінантів. Хто ж став «кращим з кращих» артистів в 2018-2019 навчальному році? Отже:

-         «Дебют року» – Олександр Сагулякін

-         «Відкриття року» – Мирослав Клюквачов

-         «Прорив року» – Артем Груша

-         «Кращий конферансьє року» – Марія Кожухова

-         «Краща чоловіча роль року» – Микита Бутирін

-         «Краща жіноча роль року» – Ірина Полосарьова

-         «Співачка року» – Зоя Скочко

-         «Танцюрист року» – Олег Борисенко

-         «Танцюристка року» – Марія П’ятниця

-         «Краща танцювальна пара року» – Ірина Шевченко та Олександр Суєтін

-         «Актриса року» – Маргарита Широкова

-         «Актор року» – Іван Гвоздок

-         grand prix – Владислав Смєрдов

За традицією такі свята супроводжуються концертною програмою, яка є дивертисментом, що складається зі співу, танців, скетчів, пов’язаних із сюжетом самої події. А цього разу глядачів запросили на церемонію вручення «оскарів», а також на своєрідну інститутську «кіностудію», де йшов конкурс на кращу ідею для «оскароносного» фільму.

Тому для польоту фантазії студентів не було жодних кордонів. Глядачі захоплювалися різноманітністю танцювальних і вокальних  номерів, пантомімою, почули безліч жартів у стилі «Одеса-мама». Їм довелося побувати в гаремі султана, аплодувати блискучим Фігаро і графу Альмавіві, словом, пережити масу веселих митій і отримати позитивні емоції.

На концерті були присутні гості із Запорізького навчально-виховного комплексу №67, адміністрація, студенти та викладачі інституту, батьки артистів і інші цінителі студентської творчості! Вони нагороджували акторів щедрими оплесками.

Дякуємо за подароване свято колективу Студцентру мистецтв Port-Arte, його директору Л.О. Пригаро. А самі учасники зі сцени подякували за підтримку Студентському сенату Інженерного інституту ЗНУ та його голові Максиму Чернишову.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2601049953257715

Інженерний інститут ЗНУ