Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ додали ще два золота до скарбнички важкоатлетів на Чемпіонаті України

21.05.2019 13:37 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання важка атлетика

Тепер у підсумку запорізькі спортсмени здобули п’ять золотих нагород чемпіонату України з важкої атлетики. Тож збірна Запорізької області блискуче виступила на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, що пройшов нещодавно в Чорноморську. До золотих нагород, здобутих напередодні студентами ЗНУ Анастасією Манєвською, Дмитром Вороновським і Тарасом Гришиним, ще дві медалі вищого ґатунку додали студенти ЗНУ Антон Сердюков, який став чемпіоном України у ваговій категорії 89 кг, та Олександр Сергеєв – золото у ваговій категорії +109 кг.

Нагадаємо, що минулорічний Чемпіонат України з важкої атлетики також приніс студенту ЗНУ Антону Сердюкову золото (категорія 85 кг). Крім того, будучи студентом Економіко-правничого коледжу ЗНУ, на чемпіонаті України серед вихованців ШВСМ та Всеукраїнському турнірі пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака з важкої атлетики, студент теж здобув золото змагань. Олександр Сергеєв уже цього року в Коломиї на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років бронзою доповнив комплект запорізьких медалей. Спортсмен у ваговій категорії  до 109 кг в сумі підняв 295 кг (138+157). Цей успіх дозволив команді запорізьких юнаків посісти третє командне місце чемпіонату України. Крім того, в м. Берегово Закарпатської області на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років Олександр Сергеєв став срібним призером у ваговій категорії 105 кг із результатом 307 кг. Варто відзначити, що незмінним натхненником й координатором роботи наших важкоатлетів став викладач факультету фізичного виховання Анатолій Орлов.