Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо вас та ваших рідних з наступаючим Новим 2009 роком та Різдвом Христовим

Вітаємо вас та ваших рідних з наступаючим Новим 2009 роком та Різдвом Христовим

31.12.2008 16:54 Новий рік та Різдво

Шановні співробітники університету!

Ректорат Запорізького національного університету та я особисто щиро вітаємо вас та ваших рідних з наступаючим Новим 2009 роком та Різдвом Христовим

Новий рік та Різдво Христове - світлі свята, які спонукають кожного с нас замислитися про справи, події та перемоги року минулого. Сьогодні нам приємно зазначити, що здобутки Запорізького національного університету, його славу та авторитет Ви творите у щоденній наполегливій праці. Саме завдяки роботі злагодженого колективу наш навчальний заклад рік за роком впевнено рухається вперед до нових звершень та досягнень. Тож нехай Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи - вагомими й переконливими. Хай неодмінно збудуться всі Ваші світлі наміри, здійсняться добрі справи, справдяться численні побажання здоров'я і щастя, що їх щедро зичитимуть у ці святкові дні, а наша держава буде щасливою й процвітаючою на благословенній рідній землі під мирним небом!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

З повагою, ректор ЗНУ
Сергій Тимченко