Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Фахівці освітнього центру «Академ» обговорили зі студентами філологічного факультету перспективи працевлаштування

22.05.2019 12:57 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Філологічний факультет Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Нещодавно на філологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся профорієнтаційний захід для студентів 3 курсу, які вивчають польську мову. На цей захід завітали представники роботодавців – фахівці освітнього центру «Академ» Анастасія Печур (керівник освітнього центру) та Дмитро Оліфіров (менеджер освітнього центру), які розповіли про можливості проходження практики, стажування і працевлаштування на базі їх центру.

Відзначимо, що зустріч організована представниками філологічного факультету та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. За словами організаторів, цей захід проводився задля особистої комунікації студентів з майбутніми роботодавцями. Вони переконані, що це дасть студентам можливість чітко розставити цілі та пріоритети майбутньої професії та зрозуміти, які знання мають попит на ринку праці.

Зокрема, гості вишу звернули увагу студентів, що молодь має перспективи кар’єрного зростання у галузі викладання польської мови у зв’язку із збільшенням попиту на вивчення цієї мови серед громадян. Також по закінченні практики студенти можуть залишитись працювати у філіалі цього центру у Запоріжжі.  Крім того, вони розповіли про можливості співробітництва, пріоритети, напрямки роботи, а також про особливості стажування викладачами польської мови під час аудиторної роботи та онлайн-консультацій із слухачами, широкі можливості для професійного і особистого розвитку та окремі моменти організації роботи.

Крім того, фахівці освітнього центру відповіли на низку запитань присутніх, окреслили моменти, пов’язані із проходженням практики та запропонували заповнити анкети.