Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська команда Enactus Інженерного інституту успішно реалізує проект Grandparents-online

23.05.2019 11:46 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ факультет економіки та менеджменту комп’ютерна підтримка ветеранів навчального закладу педагогіка співробітництва комп’ютерна грамотність

У стінах Інженерного інституту Запорізького національного університету другий рік поспіль реалізується програма Grandparents-online, яка спрямована на комп’ютерну підтримку ветеранів навчального закладу. Нагадаємо, що студентами Інженерного інституту проект Grandparents-online був презентований у Києві на Національних змаганнях Enactus і отримав високу оцінку. Ця програма заснована не тільки на бажанні молоді «підтягнути» до себе старше покоління, не просто на знаннях студентів технічного навчального закладу в області інформаційних технологій, а й має в своїй основі базові постулати «педагогіки співробітництва».

Таке навчання передбачає взаєморозуміння, взаємоповагу та творче співробітництво вчителя та учня, особистісний діалог як одну з форм навчального спілкування. Саме так і будують свої взаємини зі старшими та проводять уроки комп’ютерної грамотності «викладачі» школи – студенти Вікторія Стародубець, Дар'я Сітко, Максим Бойко, Софія Сохань, Єлизавета Мофа, Мілєна Сьомчіна, Іван Пахомов, Ірина Шевченко. Керівник школи комп’ютерної грамотності Інженерного інституту ЗНУ – студент групи ЕП-15-1 Дмитро Ляшенко. До участі в проекті залучені не тільки ветерани ЗФ ДМетІ-ЗІІ-ЗДІА (нині Інженерний інститут Запорізького національного університету), а й члени Дніпровської районної ветеранської організації.
Шістнадцятого травня 2019 року відбулося перше заняття. У програмі школи для людей похилого віку – оволодіння не тільки азами користування комп’ютером, ноутбуком, планшетом, але й вміння реєструватися в соціальних мережах, вивчення інтернет-банкінгу. Додатковим бонусом стануть заняття з оволодіння навиками користування операційною системою Android.
Бажаємо викладачам курсів успіхів, а курсантам - задоволення від отриманих знань і активного освоєння просторів світової павутини.

Інженерний інститут