Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершився перший етап навчального волонтерського проекту факультету іноземної філології

Завершився перший етап навчального волонтерського  проекту факультету іноземної філології
24.05.2019 10:37 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології благодійний проект вивчення іноземної з дітьми

Першокурсники факультету іноземної філології Запорізького національного університету у рамках першого етапу навчального волонтерського проекту студентських ініціатив «Happy Together» відвідали будинок дитини «Сонечко». З метою загального розвитку та прилучення вихованців до іноземної мови, студенти провели з дітками молодшого дошкільного віку низку навчально-розважальних діяльностей англійською мовою.

На матеріалі базових, але життєво-необхідних тем «Кольори», «Їжа», «Тварини» діти з захопленням робили перші кроки до засвоєння англійської мови зі студентами ФІФ ЗНУ (Циганковою Анастасією, Барт Каріною, Дядченко Вікторією, Копоть Тетяною, Яшнік Анастасією, Личман Іриною, Чайченко Антоном, Городіловим Іваном, Калітою Валентином та Португальским Пилипом). Упродовж колективних та індивідуальних ігор за допомогою кольорових наочних розробок, діти мали можливість краще сприймати та засвоювати новий матеріал. Для закріплення виконаної роботи дітки успішно пройшли тести із запропонованих тем. А для гарного настрою, під кінець теплої та цікавої зустрічі усі розумнички групи 9-10 «Смайлики» отримали від студентів солодкі посмішки-подарунки. Першокурсники ФІФ ЗНУ не залишили без уваги і господарський сектор «Сонечко» та незважаючина дощ, завзято допомагали привести до ладу місцеві клумби.

Відзначимо, що проект було виконаностудентами групи 6.0358 (Спеціалізації Германські мови та літератури) в рамках індивідуального завдання по кафедрі викладання другої іноземної мови за активної підтримки викладача кафедри, Ольги Салдецької. Окрему подяку висловили організаторам із виховної роботи будинку дитини «Сонечко» Трубецькій Ларисі та Швед Юлії у сприянні втілення проекту.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2606425416053502

Факультет іноземної філології