Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЕПК завітали представники Преображенської громади із презентацією фруктового туру

До ЕПК завітали представники Преображенської громади  із презентацією фруктового туру
24.05.2019 13:25 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж презентація туру циклова комісія туризму та природничих дисциплін

Нещодавно за ініціативи адміністрації коледжу та циклової комісії туризму та природничих дисциплін представники Преображенської об’єднаної територіальної громади провели презентацію фруктового туру «Кльово-черешньово» для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Директор КЗ «Преображенський інформаційно-просвітницький центр культури і дозвілля» Лідія Мельник представила найдовшу вишиту ілюстровану книгу-складанку «Кобзарю – 200», яка є рекордною в Україні. Її вишили майстрині Оріхівського району, тож нею неабияк пишається Преображенська громада. Також виступили на заході дипломанти ІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «Слав’янський вінець» Болгар-Варнав у м. Запоріжжя, музичний дует «Акорд» відділу з культурно-дозвіллєвої діяльності с. Преображенка. Всі бажаючі долучитися до майстер-класу з декоративно-прикладного мистецтва Валентини Приходько.

Для учнів 9 класу, які також приїхали познайомитися з Економіко-правничим коледжем ЗНУ, викладач туристичних дисциплін Лариса Ніколаєва та студент 3 курсу спеціальності туризм Павло Цимбал провели екскурсію по студмістечку ЗНУ. Тренер Освітньо-кар`єрного центру Лілія Козак провела тренінг з професійного визначення, кожен учасник отримав «Щоденник крутих ідей для майбутнього», де записав власний кар`єрний план. Тренер Наталя Яцук провела тренінг для представників громади під керівництвом Ірини Дудник, заступника сільського голови, щодо створення соціальних проектів розвитку сільського туризму. Під час тренінгу було запропоновано кілька цікавих ідей, реалізація яких потребує подальших консультацій. Тому тренери Освітньо-кар`єрного центру отримали пропозицію про продовження співпраці.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2606704366025607