Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівці факультету СПП забезпечили психологічний супровід формування кадрового резерву підприємств

Фахівці факультету СПП забезпечили  психологічний супровід формування кадрового резерву підприємств
24.05.2019 15:04 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології всеукраїнський семінар кадровий резерв промислових підприємств

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся Всеукраїнський семінар “Психологічний супровід формування кадрового резерву на промислових підприємствах”. У заході взяли участь науковці й практики з п’яти регіонів України: Запоріжжя, Києва, Львова, Сум, Умані. Промислові підприємства були представлені такими структурами: “МОТОР СІЧ”, “Дніпроспецсталь”, “Запорізький титано-магнієвий комбінат”. У рамках проекту пройшов і семінарі ООО “Лідер Електрик”, ООО “Альфа-Генерація”.

Упродовж семінару присутні обговорили питання формування кадрового резерву, забезпечення психологічного супроводу даного процесу, а саме: психодіагностика претендентів до складу кадрового резерву, складання навчальних програм та індивідуальних планів для кадрового резерву.

Всеукраїнський семінар став запорукою співробітництва з промисловими підприємствами Запорізького регіону в рамках підготовки спеціалізації ”Організаційна та економічна психологія”.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2606799789349398 Факультет соціальної педагогіки та психології