Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на курси з англійської мови для вступу в магістратуру

04.06.2019 14:50 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов курси

У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов відкрито набір на підготовчі курси з англійської мови для вступу до магістратури (у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО)).

Вартість навчання складає: за 40 академічних годин – 950 гривень, а термін навчання – місяць. Відзначимо, що режим занять узгоджується з кожною групою окремо, а кількість слухачів у групі - від 10 осіб. У програмі курсу передбачено вивчення граматики, лексики (за програмою) та стратегій роботи з текстами. Також слухачі під час навчання працюють над читанням, письмом, використанням мови, працюють у групах, моделюють ситуації. В.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від мотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань.

Нагадаємо, що Центр працює вже не перший рік і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів та слухачів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого).

Тож, всі бажаючі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови, можуть не зволікати, а звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66б, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 0662905621.

E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance