Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Вступити до магістратури ЗНУ без складання ЗНО з іноземної можуть абітурієнти 27 спеціальностей

Вступити до магістратури ЗНУ без складання ЗНО з іноземної можуть абітурієнти 27 спеціальностей

Вступити до магістратури ЗНУ без складання ЗНО з іноземної можуть абітурієнти 27 спеціальностей
17.07.2019 11:35 Все Головні новини вступ магістратура без складання ЗНО з іноземної для деяких спеціальностей відбіркова комісія вступ на основі спеціаліста або магістра перехресний вступ

Зараз триває робота відбіркової комісії для вступу в магістратуру, якою керує відповідальний секретар, начальник відділу моніторингу якості освіти і ліцензування Марина Томченко. За її словами, є кілька важливих моментів, на які слід звернути увагу вступників. До речі, серед найпоширеніших запитань до представників відбіркової комісії, є нюанс про вступ до магістратури без складання іспиту з іноземної в форматі ЗНО.

Тож зверніть увагу, що єдиний вступний іспит з іноземної мови у форматі зовнішнього незалежного оцінювання НЕ складають УСІ, хто бажає вступати на ОС “магістр” на спеціальності:

011 Освітні, педагогічні науки;
014 Середня освіта;
017 Фізична культура і спорт;
026 Сценічне мистецтво;
035 Філологія;
091 Біологія;
101 Екологія;
102 Хімія;
104 Фізика та астрономія;
105 Прикладна фізика та наноматеріали;
111 Математика;
113 Прикладна математика;
133 Галузеве машинобудування;
136 Металургія;
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
144 Теплоенергетика;
145 Гідроенергетика;
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
153 Мікро- та наносистемна техніка;
171 Електроніка;
183 Технології захисту навколишнього середовища;
192 Будівництво та цивільна інженерія;
205 Лісове господарство;
227 Фізична терапія, ерготерапія;
231 Соціальна робота;
262 Правоохоронна діяльність;
263 Цивільна безпекаЗа іншими позиціями передбачено Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови в форматі ЗНО. Деталі тут:

https://bit.ly/2JHrZnj

Важливо відзначити, що для тих, хто вступає на ОС магістр (окрім вступу на спеціальність 081 Право) на основі диплома спеціаліста або магістра, можливо складання вступного іспиту з іноземної мови замість ЗНО, за умови подання заяви в період з 17 червня по 25 червня 2019 року:

https://bit.ly/2EASUNJ

Зверніть увагу, що в покликаннях теж є перелік спеціальностей для яких НЕ потрібно складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови в форматі ЗНО.

Тож нагадаємо, що з 13 травня по 3 червня у ЗНУ триває прийом документів від вступників до магістратури, які мають пройти реєстрацію для участі у вступних випробуваннях: це – єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО. Для спеціальності 081 Право крім ЄВІ потрібно вдало пройти ще й ЄФВВ. Якщо абітурієнт прагне вступити на іншу спеціальність, ніж буде зазначено у його дипломі бакалавра, то відповідно до умов перехресного вступу, окрім вказаного, має ще скласти додаткове вступне випробування, яке відбудеться 31 травня:

https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/5-programi-faxovix-ispitiv-magistr/

Зверніть увагу, що консультанти та оператори, які працюють у відбірковій комісії, перевіряють документи абітурієнтів, завіряють копії, заповнюють електронні реєстраційні форми, надають консультації щодо правил прямого та перехресного вступу, а також роз’яснюють послідовність дій вступникам та інші нюанси щодо перебігу вступної кампанії для тих, хто прагне навчатися надалі у магістратурі.

Після здійснення реєстрації, абітурієнт отримує «Екзаменаційний лист», логін та пароль для входу в особистий кабінет. Для того, щоб зареєструватися для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за технологією ЗНО, абітурієнт повинен особисто надати наступний перелік документів у паперовому варіанті:

- довідку з деканату щодо планового строку завершення навчання;

- оригінал та копію документу, що посвідчує особу, або ID-картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру (за наявності);

- оригінал та копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер);

- у разі зміни прізвища, імені та по батькові – оригінал та копію документу, що вказує на зміну паспортних даних;

- чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см;

- оригінал та копію військового квитка або приписного посвідчення (чоловіки).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови абітурієнти складатимуть вже 2 липня, а інші вступні випробування – відповідно до графіка https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/4-etapi-vstupnoji-kampaniji-magistr/

На іспит абітурієнти мають прийти із роздрукованою перепусткою, документом, що посвідчує особу, та кульковою ручкою чорного кольору. На інші спеціальності, які не передбачають складання ЗНО з іноземної мови, прийом документів триватиме з 3 до 31 липня. А з 13 травня по 31 травня відбудеться складання додаткових фахових вступних випробувань:

https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/

Власне мотивація абітурієнтів під час вступу найрізноманітніша. Скажімо, Юлія Соколова розповіла, що вступає на юридичний факультет, де перед цим і навчалася. Дівчина прагне отримати повну вищу освіту. Також вона розповіла, що чимало готувалася до вступу. А ось Інна Вакуленко з юридичного факультету відзначила, що її вибір особливо підтримали батьки, пишаючись успіхом дівчини.

Відбіркова комісія до магістратури знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66, навчальний корпус № 1, поверх 2, аудиторія № 38. Години прийому документів для реєстрації на ЄВІ з іноземної мови: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, субота з 9.00 до 14.00. Докладніше про реєстрацію на складання ЄВІ та ЄФВВ за технологією ЗНУ дивіться тут:

https://bit.ly/2Vw4Uue

 

 

 

 

Схожі новини