Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету економіки та менеджменту Інженерного інституту ЗНУ завітали до спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело»

31.05.2019 10:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Теги: Інженерний інститут Факультет економіки та менеджменту Вища економічна освіта Облік і аудит Фінанси Банківська справа Управління проектами Менеджмент Соціальна адаптація дітей з інвалідністю

Гуманізація освіти означає повагу до особистості, довіру до неї, прийняття її особистісних цілей, запитів й інтересів, створення сприятливих умов для розкриття і розвитку здібностей і обдарувань. Тому одним з актуальних завдань сучасної педагогіки вищої школи є виявлення гуманістичного потенціалу особистості. Саме з таких позицій і в такому ракурсі 29 травня відбулася зустріч викладачів факультету економіки та менеджменту Інженерного інституту Запорізького національного університету з учнями та вчителями комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради.

Історія школи розпочинається з далекого 1903 року, коли у повітовому Олександрівську було відкрите училище для глухонімих дітей. Організатором його будівництва та першим директором став міський голова Фелікс Францевич Мовчановський (1852-1921 рр.). Сьогодні загальноосвітній навчально-виховний заклад І-ІІІ ступенів з дошкільним відділенням забезпечує умови соціальної адаптації, професійної орієнтації дітей, які мають органічні та функціональні захворювання органів травлення та вади слуху.

Викладачі факультету економіки та менеджменту Тетяна Меліхова (завідувач  кафедрою обліку, аналізу, оподаткування та аудиту), Олександр Шапуров і Вікторія Фатюха (кафедра фінансів, банківської справи та страхування), Наталія Капітаненко (кафедра менеджменту організацій та управління проектами) розповили учням про можливості отримання ними вищої освіти. Наочним підтвердженням цього стала цікава та пізнавальна зустріч з випускницею факультету економіки та управління ЗДІА (зараз – Інженерний інститут ЗНУ) Лілією Скотаренко, якій вади слуху не завадили отримати вищу освіту та реалізувати мрію – працювати  бухгалтером. Оптимізм Лілії та девіз життя «Усе можливо!» нікого не залишили байдужими.

Викладачі факультети під час спілкування з молоддю розповіли про історію свого закладу вищої освіти, про умови вступу до Інженерного інституту ЗНУ та про перспективи працевлаштування й кар’єрного зростання випускників факультету економіки та менеджменту інституту.

Дружній колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кафедри фінансів, банківської справи та страхування й кафедри менеджменту організацій та управління проектами Інженерного інституту ЗНУ щиро дякує директору «ЗСЗ школи-інтернату «Джерело» Олександру Нішенку, педагогічному колективу та учням за співпрацю, розуміння важливості таких зустрічей. Вони сподівається на подальшу сумісно роботу у напряму допомоги дітям, які прагнуть отримати вищу освіту, не дивлячись на випробування долі.

Інженерний інститут