Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри романської філології і перекладу ЗНУ провели квест для учнів Запорізької гімназії №2 імені Лесі Українки

06.06.2019 09:50 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології кафедра романської філології і перекладу профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

П’ятого червня до Запорізької гімназії №2 імені Лесі Українки завітали доцент кафедри романської філології і перекладу Марія Биба та студентки третього курсу факультету іноземної філології освітньої програми «Мова і література (іспанська)» Яна Гальченко та Владислава Гапич.

Незважаючи на те, що останній дзвоник вже пролунав, а шкільні заняття завершилися, у гімназії №2 декілька років поспіль влітку проводиться мовна практика для учнів старших класів, що дозволяє вдосконалити знання та навички набуті на уроках іноземної мови. Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки (директор Кравченко В.В.) – одна із тих шкіл Запорізької області, яка має багаторічний досвід викладання іспанської мови як другої іноземної.

На запрошення адміністрації гімназії під час мовної практики представники від кафедри романської філології  і перекладу - доцент Марія Биба, студентки Яна Гальченко та Владислава Гапич – провели для учнів 10-х класів гімназії квест з іспанської мови на тему «Recorriendo las ciudades de España». Із залученням сучасних мультимедійних технологій та інтерактивного підходу до вивчення іспанської мови як іноземної Марія Олексіївна разом зі своїми студентками в ігровій формі познайомили учнів із культурним різноманіттям Іспанії.

Учні змагалися у трьох командах, виконуючи завдання лінгвокраїнознавчого характеру. Здійснюючи віртуальну екскурсію містами Іспанії (Мадрид, Севілья, Валенсія, Барселона), учні мали пройти усі етапи квесту і відгадати назву іспанського свята Sanfermines та міста, де воно відбувається (Pamplona).

Наприкінці заходу представники ЗНУ розповіли учням про факультет іноземної філології та запросили наступного навчального року відвідати його заходи, які ФІФ регулярно проводить для майбутніх вступників.

Студентки Яна Гальченко та Владислава Гапич нещодавно успішно склали іспит із методики викладання іноземної мови, що викладається на факультеті іноземної філології доцентами педагогічних наук Катериною Ружин й Ольгою Каніболоцькою, та вже вересні підуть на педагогічну практику у школу.

Участь у проведенні квесту для учнів 10-х класів разом із доцентом Марією Бибою стала дуже цікавим досвідом для студенток та ще на крок наблизила їх до майбутньої професії – вчителя іспанської мови.

Кафедра романської філології і перекладу ЗНУ