Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки факультету журналістики – переможці конкурсу «Найкраща студентська рецензія»

06.06.2019 10:03 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики конкурс перемога

Наприкінці травня відбулося нагородження переможців конкурсу студентських рецензій від ГО «ФОРУМ-АРТ» спільно з ГО «Запорізьке театральне товариство». Серед переможців конкурсу – студентки факультету журналістики ЗНУ Анастасія Куркiна (I місце в номінації «Рецензія на твір»), Валерія Мосейченко (I місце в номінації «Рецензія на подію»), Шахсанам Біналієва (II місце в номінації «Рецензія на твір»).

Організатори відзначають, що це вже третій щорічний конкурс. На відміну від попередніх, він тривав значно довше - понад три місяці, з 1 лютого до 12 травня, – та охоплював не лише театральні, але й інші культурні події. Тож журі отримало студентські рецензії на кінопрем’єри, виставки, фестивалі та, звісно, вистави.

Під час вручення дипломів переможців i пам'ятних подарунків на «Суспільному» телебаченні представниця факультету доцент Тетяна Iванюха привітала переможниць i подякувала організаторам за тривалу співпрацю та майстер-класи від представників ГО «ФОРУМ-АРТ». Вона висловила сподівання на подальшу взаємодію з театральною спільнотою.

Факультет журналістики вітає переможниць, дякує за цікаві роботи, активну громадську та творчу позицію!

Кафедра теорії комунікації, реклами

та зв’язків із громадськістю