Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Нацполіції Запорізької області зустрілися зі студентами юридичного факультету

10.06.2019 16:01 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет засідання круглого столу працевлаштування студентів зустріч із роботодавцями

Сьомого червня в приміщенні Запорізької обласної ради відбувся круглий стіл, який організувала Національна поліція Запорізької області. Запорізький національний університет на заході представляли студенти юридичного факультету (1–4 курс), а також – доцент кафедри конституційного та трудового права Ія Пелех.

Під час засідання круглого столу обговорювали питання проведення спільних заходів з профорієнтації патріотично налаштованої молоді. Зважаючи на певний недокомплект штатних співробітників, Нацполіція проводить подібні заходи з метою залучення до своїх лав активних та небайдужих громадян.

Перевагами вступу на службу до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області начальник  управління патрульної поліції м. Запоріжжя Світлана Михайловська назвала достойну зарплатню (від 12 тис грн на місяць), можливість отримати тимчасове житло в гуртожитку або придбати його за лізинговою програмою та інші бонуси.

Разом із кадровою службою Нацполіції рекрутингом співробітників займається спеціальна створена поліцейська комісія Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Обрані в липні 2016 року Запорізькою обласною радою представники від громадськості до складу цієї комісії Віктор Нестеренко та Микола Зінченко зазначили, що за цей час було проведено близько 110 конкурсних відборів, залучено більше 3 тисяч співробітників.

На глибоке переконання першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова, який налагоджував комунікацію між представниками Нацполіції і молоддю, зацікавленість, відповідальність і готовність чесно нести службу є запорукою того, що позитивні зміни в країні – не за горами.

Майбутні юристи – представники ЗНУ – із цікавістю вислухали спікерів та поставили певні питання, які їх цікавили, зокрема щодо кар’єрного росту.

Варто зазначити, що юридичний факультет вже багато років співпрацює із Національною поліцією Запорізької області. Це виявляється у спільних заходах, а також тим, що органи Націполіції виступають базами практики для студентів. За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, ця зустріч, як і подальші, стануть чудовим доповненням практичного складника до теоретичного ґрунтовного базису, який студенти здобувають під час навчання в університеті.

Результатом сьогоднішнього засідання круглого столу стали конкретні домовленості про співпрацю. За пропозицією представника Запорізького обласного центру молоді Богдана Рижова, досягнуто угоду провести День відкритих дверей для молоді, а також ­ скласти план відвідування представниками молодіжних і студентських організацій різних підрозділів Національної поліції в Запорізькій області.

Юридичний факультет