Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики

Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики

Студент ЕПК Олег Ганзенко виборов бронзу  Чемпіонату світу з важкої атлетики
11.06.2019 12:02 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт важка атлетика

На Фіджи, в республіці в Тихому океані, відбувся Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У змаганнях спортсменів вагової категорії +109 кг, бронзу у ривку виборов студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Олег Ганзенко, який показав результат 379 кг. Тренується Олег під керівництвом Заслуженого тренера України Олександра Слободянюка та Заслуженого тренера України Анатолія Орлова, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ.

Варто нагадати, що вже цього року Олег мав чимало нагород. Наприклад, на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років у ваговій категорії +109 кг чемпіоном України став саме Олег Ганзенко з сумою 375 кг (170+205).

Також на початку року на Кубку України з важкої атлетики Олег Ганзенко здобув золото в категорії +109 кг з результатом 373 кг.

Економіко-правничий коледж