Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Студент факультету фізвиховання Кирило Пирогов виборов золото ліцензійного турніру у Великобританії

Студент факультету фізвиховання Кирило Пирогов виборов золото  ліцензійного турніру у Великобританії
11.06.2019 15:35 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання Економіко-правничий коледж спорт важка атлетика

У м. Ковентрі (Великобританія) пройшов міжнародний відкритий турнір із важкої атлетики «British International Open-2019», який має статус кваліфікаційної події бронзового рівня до Олімпійських ігор-2020 у Токіо. Блискуче виступив на змаганнях студент факультету фізичного виховання Запорізького національного університету та випускник Економіко-правничого коледжу цього ж ЗВО Кирило Пирогов. У ваговій категорії 96 кг наш спортсмен переміг із результатом у сумі двоборства 351 кг, залишивши при цьому позаду легендарного атлета світового рівня з Казахстану Іллю Ільїна!

Нагадаємо, що Кирило Пирогов є також вихованцем ЗОШВСМ, ФСТ «Динамо». Тренується він під керівництвом ЗТУ Олександра Слободянюка та ЗТУ Анатолія Орлова, викладача факультету фізичного виховання ЗНУ. До речі, цього ж року під час чемпіонату Європи з важкої атлетики Кирило Пирогов виборов «малу бронзу» в ривку в дивізіоні до 96 кг. А напередодні у м. Батумі під час чемпіонату Європи з важкої атлетики серед чоловіків Кирило Пирогов зумів здобути «малу бронзу» чемпіонату Європи у ривку, показавши результат 171 кг. Крім того, під час чемпіонату спортсмен ЗНУ ще й встановив рекорд Європи серед молоді до 23 років. А у сумі двоєборства запоріжець став п’ятим. І це при тому, що на дорослому чемпіонаті Європи Кирило Пирогов виступав вперше. Спортивне досягнення Кирила мало особливе значення, адже востаннє запорізьким важкоатлетам доводилося стояти на п’єдесталі дорослого чемпіонату Європи в 2002 році.

Факультет фізичного виховання