Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Компанія «Clarivate Analytics» запрошує науковців ЗНУ на вебінар «Перший раз до ‘’Web of Science’’»

Компанія «Clarivate Analytics» запрошує науковців ЗНУ на вебінар «Перший раз до ‘’Web of Science’’»

Компанія «Clarivate Analytics» запрошує науковців ЗНУ на вебінар «Перший раз до ‘’Web of Science’’»
12.06.2019 09:39 Все Головні новини Наукова бібліотека наукова діяльність вебінар платформа «Web of Science»

Запорізький національний університет отримав доступ до платформи «Web of Science» за кошти держбюджету України за запитом МОН України. Провайдером доступу є Державна науково-технічна бібліотека України.

Компанія «Clarivate Analytics» проводить безкоштовне навчання ефективному користуванню ресурсами і запрошує на вебінар:

Перший раз до Web of Science

13 червня, 10:15-11:15

Анотація: Для науковців, які щойно розпочинають знайомство з «Web of Science». Налаштування віддаленого доступу. Навіщо була створена, що можемо або не можемо знайти. Алгоритм пошуку і аналізу літератури, журналів, грантів. Збереження інформації в EndNote. Використання при оформленні власних публікацій модуль Cite While You Write™. Відповіді на запитання.

Реєстрація: http://bit.ly/2QX7HqK

Після реєстрації на вказану електронну пошту надійде гіперпосилання, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару (на комп’ютері має буди операційна система вище ХР, дозволені вікна, що спливають та ввімкнуті колонки).

Проводить вебінар Ірина Тихонкова, PhD, Orcid, ResearcherID, Customer Education Specialist Clarivate Analytics.

Інформація про всі заходи, що організовує компанія Clarivate Analytics, на Facebook: https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin/, записи частини вебінарів на Youtube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Інформація про вебінари російською з можливістю отримати сертифікат: https://clarivate.ru/webinars, записи вебінарів російською мовою на Youtube каналі: https://www.youtube.com/user/WOKtrainingsRussian

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини