«Процедурне програмування» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Об’єктно-орієнтоване програмування» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Операційні системи» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Платформи корпоративних інформаційних систем» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Бази даних та інформаційні системи» доцент, к.ф.-м.н. Єрмолаєв В.А. 18.06.2019 вівторок
11:25 (ауд. 39)
На математичному факультеті заборгованостей немає доцент, к.т.н. Матвіїшина Н.В. 20.06.2019 четвер
11:00 (ауд. 39)
«Інформатика і програмування та інформаційна культура студента» доцент, к.п.н. Пшенична О.С. 20.06.2019 четвер
13:15 (ауд. 39)
«Обчислювальна техніка та програмування» доцент, к.п.н. Пшенична О.С. 20.06.2019 четвер
13:15 (ауд. 39)
«Сучасні дидактичні засоби навчання» доцент, к.п.н. Пшенична О.С. 20.06.2019 четвер
13:15 (ауд. 39)
«Проектування програмних систем» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 17.06.2019 понеділок
10:00 (ауд. 39)
«Програмування комп’ютерної графіки» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 17.06.2019 понеділок
10:00 (ауд. 39)
«Інформаційні мережі» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 18.06.2019 вівторок
10:00 (ауд. 39)
«Основи криптології» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 18.06.2019 вівторок
10:00 (ауд. 39)
«Методика викладання математики та інформатики» старший викладач Циммеран Г.А. 17.06.2019 понеділок
11:00 (ауд. 39)
18.06.2019 вівторок
11:00 (ауд. 39)
«Процедурне програмування» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Об’єктно-орієнтоване програмування» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Операційні системи» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Платформи корпоративних інформаційних систем» Зав. каф., доцент, к.т.н. Борю С.Ю. 14.06.2019 п’ятниця
11:25 (ауд. 39)
«Бази даних та інформаційні системи» доцент, к.ф.-м.н. Єрмолаєв В.А. 18.06.2019 вівторок
11:25 (ауд. 39)
На математичному факультеті заборгованостей немає доцент, к.т.н. Матвіїшина Н.В. 20.06.2019 четвер
11:00 (ауд. 39)
«Інформатика і програмування та інформаційна культура студента» доцент, к.п.н. Пшенична О.С. 20.06.2019 четвер
13:15 (ауд. 39)
«Обчислювальна техніка та програмування» доцент, к.п.н. Пшенична О.С. 20.06.2019 четвер
13:15 (ауд. 39)
«Сучасні дидактичні засоби навчання» доцент, к.п.н. Пшенична О.С. 20.06.2019 четвер
13:15 (ауд. 39)
«Проектування програмних систем» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 17.06.2019 понеділок
10:00 (ауд. 39)
«Програмування комп’ютерної графіки» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 17.06.2019 понеділок
10:00 (ауд. 39)
«Інформаційні мережі» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 18.06.2019 вівторок
10:00 (ауд. 39)
«Основи криптології» доцент, к.т.н. Решевська К.С. 18.06.2019 вівторок
10:00 (ауд. 39)
«Методика викладання математики та інформатики» старший викладач Циммеран Г.А. 17.06.2019 понеділок
11:00 (ауд. 39)
18.06.2019 вівторок
11:00 (ауд. 39)