Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі Інженерного інституту фінішувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

12.06.2019 10:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут зовнішнє незалежне оцінювання-2019 Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти Сертифікати ЗНО

Система незалежного зовнішнього оцінювання в Україні реалізує одне з найважливіших завдань у галузі освіти, а саме – оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл та професійних закладів освіти. 21 травня 2019 року розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. Це дуже відповідальний момент не тільки в житті абітурієнта, але і в проведенні в цілому успішної вступної кампанії по всій країні.

Серед закладів вищої освіти, які були задіяні під час проведення ЗНО-2019 був і Запорізький національний університет. Один із пунктів тестування був розташований у просторих аудиторіях Інженерного інституту. Саме тут 21 травня було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики; 23 травня – з української мови та літератури; 4 червня – з історії України; 6 червня – з біології і нарешті 11 червня ЗНО фінішувало складанням географії. Загальна кількість абітурієнтів, що мали складати кожну з дисциплін, дорівнювало 225 осіб.

Як завжди, на відмінно спрацювала команда інструкторів Інженерного інституту під керівництвом відповідального за роботу пункту проведення ЗНО Миколи Світанька (доцент кафедри мікроелектронних інформаційних систем). До команди увійшли вже досвідчені інструктори – викладачі та співробітники Інженерного інституту: Ольга Воденнікова, Сергій Ільїн, Євген Мержинський, Вадим Дмитрієв, Людмила Абакумова, Лілія Головко, Світлана Калініна, Ганна Карпенко, Надія Куриліна, Юлія Малишева, Олена Манькова, Людмила Рудень, Тетяна Сайкова, Ольга Усова, Олена Шмалій. Багато з них вже не перший рік беруть участь у проведенні ЗНО, тому всі етапи тестування пройшли без порушень, а команда продемонструвала злагоджену та чітку роботу.

Отже, абітурієнти подолали один з найскладніших етапів марафону під назвою «Вступ-2019». Попереду на них чекає отримання результатів, реєстрація електронних кабінетів, вибори пріоритетів, закладів вищої освіти, напрямків, за якими вони будуть здобувати вищу освіту тощо.

Сподіваємося, що ми незабаром знову зустрінемося з хлопцями та дівчатами, з якими познайомилися під час проведення ЗНО. Вони повернуться до нас, вже не як абітурієнти, а як студенти Інженерного інституту Запорізького національного університету!

Інженерний інститут