Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ в межах проекту EUROPROC розширюють співпрацю з українськими закладами вищої освіти

12.06.2019 10:50 Все Головні новини Університет проектна діяльність наукова діяльність дистанційне навчання подяка співпраця із ЗВО

Другий рік поспіль у Запорізькому національному університеті триває реалізація міжнародного проекту за програмою Еразмус+, напрямок Жана Моне, «Європейська проектна культура» (академічний координатор проекту – доцент Вікторія Меняйло). До участі у ньому в другому семестрі 2018/2019 року долучилася ініціативна група викладачів та аспірантів Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Вони опановували курс «Основи європейської проектної культури» в дистанційному режимі через систему електронного забезпечення навчання Moodle.

Завдяки високій кваліфікації викладачів курсу, його вивчення виявилося захоплюючим і корисним з точку зору так необхідних сучасному науковцю навичок проектної діяльності. Адже вони розробили всі необхідні для кращого засвоєння матеріалу теоретичні відомості, яскраві презентації, цікаві кейси, інтерактивні вправи, тестові завдання.

Після завершення навчання слухачі курсу отримали Сертифікати за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова. На ім’я ректора днями надійшов лист подяки від університету-партнера, в якому, зокрема говориться: «Ректорат ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди» висловлює слова щирої вдячності Вам особисто та групі розробників модуля Жана Моне «Основи європейської проектної культури» Олександру Гурі, Вікторії Меняйло, Юрію Каганову, Олені Тупахіній, Володимиру Сарабєєву та Наталії Вороновій за професіоналізм, якість розроблених матеріалів та високий рівень організації і проведення навчального процесу. Сподіваємось на подальшу освітню, наукову та культурну співпрацю! З повагою, ректор В. П. Коцур».

Більше інформації тут: https://phdpu.edu.ua/blog/2019/06/03/novi-goryzonty-spivpratsi-iz-zaporizkym-natsionalnym-universytetom/?fbclid=IwAR334ICJioop0ZkR76wS6FLTBDvQlKMspZhjjZXH0JKHVIutDSDbqsGYQVc