Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії посіла призове місце у II турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія»

Студентка факультету будівництва та цивільної інженерії  посіла призове місце у II турі Міжнародного конкурсу  студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія»
13.06.2019 09:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Теги: Інженерний інституту Кафедра прикладної екології та охорони праці Факультет будівництва та цивільної інженерії Екологія Конкурс студентських наукових робіт

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського наприкінці травня відбувся масштабний науковий захід міжнародного рівня. Це був фінальний етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт. Захід у формі підсумкової науково-практичної конференції відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

Конкурс проводився з таких пріоритетних на шляху євроінтеграції України спеціальностей, як менеджмент; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; економіка, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; екологія; автомобільний транспорт; транспортні технології; професійна освіта.

Конкурсна комісія розглянула понад 500 студентських наукових робіт різних спеціальностей, що надійшли з 230 закладів вищої освіти України та зарубіжжя: Білорусі, Великої Британії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Чехії.

Студентка ІV курсу кафедри прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії Інженерного інституту ЗНУ Євгенія Тарабан представила свою наукову роботу за темою «Аnalysis and assessment of ecological safety of emissions from production of carbon products» зі спеціальності «Екологія». Галузева конкурсна комісія прорецензувала 43 студентські наукові роботи, що надійшли з 24 вищих навчальних закладів. 17 найкращих студентів, серед яких була й Євгенія, були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

За результатами підсумкового туру конкурсна комісія нагородила Євгенію Тарабан дипломом ІІ ступеня.

Інженерний інститут Запорізького національного університету вітає Євгенію Тарабан та її наукового керівника доцента кафедри прикладної екології та охорони праці Каріну Бєлоконь і бажає їм подальших успіхів у науковій діяльності! А Каріні Володимирівні – підготувати ще багато талановитих студентів, які принесуть користь державі на ниві екології.

Інженерний інституту