Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили свідоцтва слухачам підготовчих курсів

У ЗНУ вручили свідоцтва слухачам підготовчих курсів

20.06.2019 10:11 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Підготовчі курси Свідоцтва

Вчора у ЗНУ урочисто вручили свідоцтва і посвідчення 76 слухачам підготовчих курсів, які пройшли підготовку на тримісячних, восьмимісячних курсах або заочно і склали підсумкову атестацію з трьох предметів відповідно до обраних ними спеціальностей, що їх пропонує університет та Інженерний інститут ЗНУ. Були відзначені подяками за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова й 24 викладачі-предметники – за якісну підготовку слухачів до складання ЗНО та творчих конкурсів, а також за участь у профорієнтаційних заходах, що проводить відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Загалом у період поточного навчального року на базі ЗНУ пройшли підготовку до ЗНО і вступних випробувань майже 450 абітурієнтів. Більшість з них вже остаточно визначилися із спеціальностями, за якими навчатимуться у ЗНУ, а також вже пройшли кілька етапів ЗНО і мають перші впевнені результати. Адже про високий рівень підготовки слухачів курсів свідчать результати підсумкової атестації абітурієнтів, за що вони отримали від 6 до 10 балів. Проте відповідно до Правил прийому до ЗНУ додаткові бали до результатів вступних випробувань будуть додані лише тим, хто обрав спеціальності, за якими здійснює підготовку сам університет або Інженерний інститут ЗНУ.

Випускників курсів, їхніх батьків та рідних радо вітали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура і начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вони висловили подяку усім, хто долучився до справи підготовки вступників цього року до основних випробувань вступної кампанії – 2019. А це – і викладачі предметів, які здійснювали підготовку старшокласників до складання ЗНО та адаптували їх до системи навчання у вищій школі, й ті, хто готував слухачів курсів до проходження творчих конкурсів, й співробітники вищеназваного відділу, які організовували й проводили різного роду профорієнтаційні заходи, та інші співробітники університету.

Насамкінець урочистої зустрічі усім випускникам шкіл побажали успішного проходження вступних випробувань і приєднання до лав великої студентської спільноти ЗНУ. А наразі їх чекають фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування і приймальної комісії, які готові відповісти на будь-які цікаві для вступників запитання, також пропонують допомогу у здійсненні реєстрації особистих електронних кабінетів та в оформленні пакету необхідних для вступу у ЗВО документів.

Нагадаємо, що вже розпочато реєстрацію вступників, які мають складати творчі конкурси, а з 1 липня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів. Вичерпну інформацію про Вступ – 2019 дивіться на офіційній сторінці ЗНУ у розділі «Абітурієнту» та на сторінці Приймальної комісії ЗНУ за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php . Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка, дивіться у Додатку 5 до Правил прийому 2019: https://web.znu.edu.ua/pk/normativni-dokumenti-vstupnoji-kampaniji/

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2660871393942237

Олена Хлистун