Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Консультаційний центр ЗНУ – до послуг вступників

Консультаційний центр ЗНУ – до послуг вступників

21.06.2019 10:45 Все Головні новини Вступ приймальна комісія консультаційний центр

Щоб абітурієнти не розгубилися в усіх важливих питаннях вступної кампанії-2019, у ЗНУ розпочав свою роботу Консультаційний центр для вступників, які планують навчатися за освітніми ступенями “Бакалавр” і “Магістр”. Під час консультацій майбутні студенти нашого ЗВО можуть дізнатись у висококваліфікованих фахівців про алгоритм вступу до ЗНУ, складання творчих конкурсів та іспитів.

Абітурієнти мають можливість проконсультуватися з приводу підготовки пакета документів, необхідних для вступу, а згодом подати електронну заяву. Заповнити електронну заяву абітурієнтам можуть допомогти працівники приймальної комісії ЗНУ. Окрім того, абітурієнти мають можливість отримати усю необхідну інформацію щодо вступу на обрану спеціальність й особливості навчання на обраному факультеті. Також вступники зможуть отримати консультацію від співробітників юридичного відділу нашого ВНЗ щодо наявності правового підґрунтя для вступу до університету представників пільгових категорій для кожного окремого випадку.

Завдяки роботі Консультаційного центру, вступники зможуть завчасно отримати необхідну їм допомогу та дізнатися більше щодо особливостей перебігу цьогорічної вступної кампанії.

Консультації для абітурієнтів проводяться з 9.00 до 17.00 (ПТ – до 16.00) у навчальному корпусі № 2 на першому поверсі, в аудиторіях приймальної комісії. Усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року в ЗНУ можна також отримати за телефонами: (061) 764-67-53 та 289-12-68.

Зазначимо, багатоступенева система освіти у Запорізькому національному університеті й широкий спектр освітніх програм дають змогу готувати фахові кадри від рівня “молодший спеціаліст” (в 4 коледжах) і до найвищих: підготовка докторів наук і філософії (PhD) в аспірантурі й докторантурі ЗНУ:

Потужний кадровий потенціал, сучасне обладнання, модернізовані аудиторії, затишне студмістечко – це лише кілька акцентів, які можна перерахувати, згадуючи про переваги вибору на користь нашого університету.

Деталі:

Слідкуй за новинами ЗНУ: