Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач Запорізького гідроенергетичного коледжу Володимир Багрін демонструє клас в легкій атлетиці

26.06.2019 11:53 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ Гідроенергетичного коледж ЗНУ

У столиці відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед спортсменів категорії «мастерс». Чудовий результат показав на змаганнях 64 річний запоріжець, викладач Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ – Володимир Багрін.

Він не тільки посів перші місця на дистанціях 100 м (13.03 сек) та 200 м (27.02) у своїй віковій категорії 60+ , а й показав кращий абсолютний результат на цих дистанціях серед всіх вікових категорій! Наразі Володимир Стефанович готується до чемпіонату Європи серед ветеранів, який 5-15 серпня відбудеться у Венеції.

Вітаємо спортсмена із цими високими показниками та бажаємо йому нових перемог і підкорення легкоатлетичних вершин.