Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

У Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

02.07.2019 16:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Теги: Запорізький металургійний коледж Інженерний інститут Факультет металургії Факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій ПАТ «Запоріжсталь» вручення дипломів свято

Нещодавно в Запорізькому металургійному коледжі Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам металургійного, електромеханічного та транспортного відділень.

Випускний – це завжди знаменний день як для студентів, так і для викладачів. Це день прощання з коледжем і можливість подякувати тим, хто всі ці роки був поряд, а саме: директору, завідувачам відділень, класним керівникам і всьому педагогічному колективу.

Церемонія вручення дипломів розпочалася з офіційної частини. Теплими словами привітала директор ЗМК ЗНУ Лариса Тютюнник вчорашніх студентів коледжу. Із вітальним словом до випускників звернулися й проректор з науково-технічної роботи Запорізького національного університету Віктор Банах та начальник ЦГПТА ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Мацко.

Зі сцени лунали пісні, слова вдячності і, звісно ж, був останній вальс. У цей день випускники отримали не лише дипломи, а й путівки у доросле життя.

Колектив Інженерного інституту ЗНУ приєднується до привітань випускників Металургійного коледжу та бажає професійних успіхів й особистого щастя! Сподіваємося, що вже у вересні 2019 року ми знову зустрінемося з вами, але вже як зі студентами Інженерного інституту Запорізького національного університету!

Запорізький металургійний коледж ЗНУ