Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі Інженерного інституту Запорізького національного університету відбувся Єдиний вступний іспит у формі ЗНО з іноземної мови

03.07.2019 09:35 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Університет Інженерний інститут єдиний вступний іспит Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти магістратура

Другого липня понад 65 тисяч вступників у магістратуру по всій Україні склали єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської), який відбувся у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Серед закладів вищої освіти, які були задіяні під час проведення ЄВІ-2019 і Запорізький національний університет. Цього року іспит проходив не лише традиційно на базі навчального корпусу №2, але й в Інженерному інституті.

На базі Інженерного інституту ЗНУ іспит відбувався у дві зміни (початок першої зміни – о 10.00, а другої – о 14.00). Відповідно до правил проведення ЄВІ, допуск вступників до пункту тестування було розпочато о 9.15 та о 13.15.

Незважаючи на це, що ще задовго до початку ЄВІ перед входом зібралося багато абітурієнтів, тут було дуже тихо. Хтось переглядав нотатки, хтось тихо розмовляв зі знайомими, а хтось мовчав, прагнучи зосередитися або просто відпочити перед початком іспиту.

І ось коли до допуску лишилось кілька хвилин, до абітурієнтів вийшов помічник відповідального за пункт проведення тестування Вадим Дмитрієв. Незважаючи на те, що основні правила, яких абітурієнти мають дотримуватися під час ЄВІ були у вільному доступі й кожний бажаючий міг переглянути їх безпосередньо перед іспитом, Вадим Сергійович ще раз нагадав вступникам правила та звернув увагу абітурієнтів на списки, де кожний з них міг побачити у якій саме аудиторії складатиме іспит.

Загальна кількість абітурієнтів, які були зареєстровані для складання ЄВІ в Інженерному інституті – 255 осіб, серед них і людина з особливими освітніми потребами. Для цієї категорії вступників професійна команда інструкторів під керівництвом Миколи Світанька – відповідального за роботу пункту проведення тестування, створила всі необхідні умови.

До команди інструкторів увійшли викладачі та співробітники Інженерного інституту: Ольга Воденнікова, Сергій Ільїн, Євген Мержинський, Людмила Абакумова, Лілія Головко, Світлана Калініна, Юлія Малишева, Людмила Рудень, Тетяна Сайкова, Олена Шмалій. Доброзичливі з абітурієнтами та професійні у роботі, вони, як завжди, бездоганно виконали свої обов’язки, продемонструвавши злагоджену та чітку роботу команди. І це не дивно, бо для них це вже далеко не перша участь у проведенні незалежного оцінювання.

Іспит, що тривав годину, за яку абітурієнти мали виконати 42 завдання, вдало звершився і зараз вже вступники чекають на результати. Вони будуть розміщені на інформаційних сторінках у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування, тобто 16 липня.

Позаду у абітурієнтів перший і, мабуть, найскладніший етап вступу до магістратури, а попереду ще два важливі етапи. У період з 3 по 31 липня абітурієнтам необхідно подати заяву до вступу у магістратуру, а у серпні скласти вступні іспити з фахових дисциплін, а для тих, хто не складав ЄВІ, ще й з іноземної мови.

Успіху вам, шановні абітурієнти! Нехай справдяться ваші сподівання і незабаром ви вступите до магістратури, а потім і отримаєте омріяний диплом магістра!

Інженерний інститут