Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ близько 550 випускників бакалаврату взяли участь в єдиному вступному іспиті з іноземної мови

На базі ЗНУ близько 550 випускників бакалаврату взяли участь в єдиному вступному іспиті з іноземної мови

На базі ЗНУ близько 550 випускників бакалаврату взяли участь в єдиному вступному іспиті з іноземної мови
03.07.2019 14:04 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Дніпропетровський центр оцінювання якості освіти вступ-2019 магістратура єдиний вступний іспит

Другого липня на базі Запорізького національного університету провели єдиний вступний іспит з іноземної мови, який проходив у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Нагадаємо, що університет вже традиційно виступає базою проведення зовнішнього незалежного оцінювання й активно співпрацює з Дніпропетровським центром оцінювання якості освіти. Саме тому він став одним із 4 пунктів у Запоріжжі для проведення ЄВІ з іноземної мови.

Варто відзначити, що, відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році, обов’язковим для вступу в магістратуру на спеціальності 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика,071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 081 Право, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 242 Туризм, 281 Публічне управління та адміністрування, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії є складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) у форматі ЗНО.

Саме тому велика кількість випускників бакалаврату цього року зареєструвалися для участі в ЄВІ. У результаті відповідальна за пункт проведення тестування на базі ЗНУ, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів і працівники пункту цього дня працювали в дві зміни.

Зранку були задіяні 22 приміщення з аудиторного фонду навчального корпусу ЗНУ №2. Відповідно, проведення єдиного вступного іспиту забезпечували 22 старших інструкторів, 18 інструкторів і 7 чергових. У першу зміну іспит складали 275 осіб. Це – випускники як ЗНУ, так і інших закладів вищої освіти, які виявили бажання цього року вступати до магістратури на спеціальності, що передбачають складання ЄВІ.

Під час другої зміни була задіяна 21 аудиторія та працювали 21 старший інструктор, 18 інструкторів і 7 чергових. Цього разу своє знання іноземної мови демонстрували 270 осіб.

Відповідальною особою Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти під час обох змін став Роман Шумада.

Працівники пункту доклали всіх зусиль, аби робота пункту тестування походила чітко й злагоджено.

Усього на виконання завдань вступникам було відведено 60 хвилин, за які вони мали виконати 42 завдання. Більшість із них після завершення іспиту зазначили, що завдання були нескладні, але дозволили продемонструвати їм свій рівень знань з іноземної мови. Адже на сьогодні мовні компетентності необхідні для успішного навчання в магістратурі. Результати іспиту будуть розміщені не пізніше ніж за 14 календарних днів на інформаційних сторінках у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ».

Нагадаємо, що в Запорізькому національному університеті завчасно подбали про те, аби випускники бакалаврату змогли продемонструвати гідний рівень знань під час іспиту. Зокрема, тут на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов діяли курси з підготовки до складання єдиного вступного іспиту до магістратури.

А вже 4 липня на базі ЗНУ відбудеться єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) також у форматі ЗНО, яке, крім ЄВІ, мають здати ті, хто прагне вступити до магістратури на спеціальність 081 «Право».

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини