Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ провели єдине фахове вступне випробування для вступників до магістратури на спеціальність «Право»

05.07.2019 14:19 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія-2019 магістратура єдине фахове вступне випробування

Четвертного липня на базі Запорізького національного університету відбулося єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) із права та загальних навчальних правничих компететностей. У випробуванні, що проходило у форматі ЗНО, взяли участь 180 осіб, які прагнуть вступити до магістратури на спеціальність 081 «Право».

Відповідальна за пункт проведення тестування на базі ЗНУ, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, розповідаючи про перебіг ЄФВВ, зазначила, що цього разу для його проведення задіяли 14 приміщень аудиторного фонду навчального корпусу №2. Роботу пункту тестування забезпечували 14 старших інструкторів, 14 інструкторів і 5 чергових. Серед них – чимало викладачів та співробітників ЗНУ, а також вчителів запорізьких шкіл.

Надавала допомогу співробітникам пункту й контролювала дотримання процедури проведення єдиного фахового вступного випробування уповноважена особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Пенькова. Вона відзначила чітку й злагоджену роботу персоналу, задіяного в ЄФВВ.

Усі вступники напередодні, 2 липня, вже брали участь у єдиному вступному іспиті з іноземної мови, тож уже були ознайомлені з процедурою проходження випробування у форматі ЗНО. Крім того, на початку випробування їм нагадали про права й обов’язки вступників, заборону мати при собі пристрої для зберігання, зчитування й відтворення інформації тощо.

Усього на виконання всіх завдань ЄФВВ було відведено 200 хвилин. При цьому вони ділилися на 2 частини. Під час першого – тесту загальних навчальних правничих компететностей (ТЗНПК) завдання були розділені на три блоки, на виконання кожного з яких відводилося по 25 хвилин. Це – «Критичне мислення», «Аналітичне мислення», «Логічне мислення». Загалом на написання цього блоку відводилося 75 хвилин.

Під час другого блоку «Право» перевірявся рівень знань вступників із 8 базових юридичних (правничих) дисциплін. На його виконання відводилося 125 хвилин.

Усі учасники випробування прагнули якнайкраще виконати поставлені перед ними завдання, аби мати змогу вступити до магістратури на вподобану спеціальність. Вони дотримувалися всіх вимог щодо процедури проведення ЄФВВ і прагли продемонструвати отримані за роки навчання в бакалавраті знання і компетентності.

Результати  вступного випробування будуть розміщені не пізніше ніж за 14 календарних днів на інформаційних сторінках у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Після чого вони зможуть взяти участь у вступній кампанії до магістратури.

Таміла Тарасенко