Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка» – один з розробників робота, представленого на виставці в Канаді

На початку липня в Торонто (Канада) розпочала роботу Міжнародна конференція, присвячена реформам в Україні. У рамках конференції діє «Український дім» – унікальний майданчик, на якому, з метою розширити зацікавленість канадських підприємців в Україні, представлені досягнення нашої країни в найрізноманітніших галузях. Зокрема, свій варіант зарядного пристрою, здатного без дротів заряджати одночасно до ста смартфонів, продемонструвала компанія «TechNovator»; компанія «EdPro.ua» запропонувала продукцію, здатну навчати фізиці за допомогою гри.

Представила в «Українському домі» в Торонто свою розробку й компанія «Інфоком ЛТД – Автоматизовані системи управління», яка сьогодні є одним із лідерів у розробці автоматизованих систем управління технологічними процесами (м. Запоріжжя). Представники компанії привезли до Торонто робота, здатного допомагати у проведенні конференцій та виставок. Якщо людина через якісь причини не може приїхати на виставку або взяти участь у роботі конференції, але не хоче залишатися осторонь – на допомогу прийде робот. Він буде переміщатися виставкою, демонструючи саме те, що ви хотіли б побачити, або допоможе представити свою роботу на конференції.

Одним із авторів цієї унікальної розробки є випускник спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка» Дмитро Єрмолаєв. Дмитро закінчив магістратуру на кафедрі мікроелектронних інформаційних систем у 2017 р. Першу наукову розробку, тоді ще студент групи МС-15-1мд Дмитро Єрмолаєв, виконав разом з одногрупниками під керівництвом аспіранта кафедри МЕІС Дмитра Кулика. Це був пристрій для здійснення автоматичного процесу підвезення за сигналом медичних препаратів. Така розробка має оптимізувати процес госпіталізації, а також підвищити рівень комфортності пацієнтів. Цей пристрій став лише першим кроком до успішного майбутнього Дмитра Єрмолаєва, минуло два роки, і він вже представляє на виставках в Україні та світі свої унікальні розробки.

Бажаємо Дмитру подальших наукових і творчих успіхів та з нетерпінням чекаємо на нові, ще більш корисні і цікаві розробки, і не лише Дмитра Єрмолаєва, а й інших випускників кафедри мікроелектронних інформаційних систем. Одним з них можете стати й ви, вступивши до Інженерного інституту Запорізького національного університету.

Кафедра мікроелектронних інформаційних систем запрошує всіх бажаючих створювати пристрої, здатні не лише покращити життя людей, а й підвищити престиж науковців України у світі, отримати освіту за освітніми програмами «Мікро- та наносистемна техніка» (бакалаврат) та «Мікроелектронні інформаційні системи» (магістратура). Встигніть вчасно подати заяву до вступу! Реєстрацію електронних кабінетів вже почалася!

Інженерний інститут