Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилися творчі конкурси з фізичної підготовки

У ЗНУ завершилися творчі конкурси з фізичної підготовки

У ЗНУ завершилися творчі конкурси з фізичної підготовки
09.07.2019 16:00 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Творчий конкурс Фізичне виховання Спорт

Цими днями, 8 та 9 липня, у ЗНУ відбулися творчі конкурси з фізичної підготовки для тих, хто вступає на 1 курс навчання за освітніми програмами «Фізичне виховання» та «Спорт». Участь у конкурсі першого дня взяли 32 особи, наступного дня – 38.

Ці дні були хвилюючими для більшості вступників. Тому деяких з учасників творчих конкурсів супроводжували їхні батьки та інші представники «команди підтримки», які очікували у холі спортивно-оздоровчого корпусу ЗНУ. 

Творчі заліки приймали в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля, доцент кафедри фізичної культури і спорту Валентин Пономарьов і доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Юлія Коваленко.

Хлопці та дівчата, які прагнуть навчатися на факультеті фізичного виховання ЗНУ, мали виконати встановлені нормативи у двох розділах: це легкоатлетичні та гімнастичні вправи. Тому залік проходив спочатку на стадіоні «Локомотив», де учасники творчого конкурсу демонстрували свої сили у забігу на 100 м. Іншу частину завдань вони виконували у гімнастичному залі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Для хлопців тут було передбачено підтягування на турніку з вихідного положення, а дівчата натомість мали виконувати вправу підіймання ніг до прямого кута за 30 секунд з вихідного положення, при цьому вони мали висіти на гімнастичній стінці. Обидві категорії вступників також вправлялися у стрибках у довжину з місця, відповідно кожен за своїми нормативами.

Результати конкурсу, зафіксовані представниками конкурсної комісії, наразі передані до приймальної комісії ЗНУ. Учасники вступних випробувань ще мають витримати конкурс сертифікатів. А остаточні рейтингові списки вступників будуть оприлюднені 26 липня з 12.00 на сайті приймальної комісії ЗНУ та на інформаційній дошці біля навчального корпусу № 2. Також з відповідною інформацією вступники зможуть ознайомитися в особистих електронних кабінетах.

Нагадаємо, що перша сесія творчих конкурсів для вступників на вказані освітні програми відбулася 3-4 липня. Враховуючи загальну кількість претендентів, сьогодні за вступ на одне бюджетне місце змагаються 5-6 претендентів.

 

Олена Хлистун

 

 

 

 

 

 

Схожі новини