Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи бакалаврів отримали випускники факультету менеджменту ЗНУ

Дипломи бакалаврів отримали випускники факультету менеджменту ЗНУ

10.07.2019 11:28 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту дипломи бакалаврів випускники

Нещодавно в ЗНУ вручили дипломи бакалаврів й випускникам факультету менеджменту. Цього року їх отримали близько 120 молодих фахівців зі спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Менеджмент організацій і адміністрування», серед них дипломи з відзнакою – 4 особи.

Варто відзначити, що випускники факультету менеджменту отримали не лише базову освіту в галузі управління діяльністю підприємств та різних напрямів бізнесу, ґрунтовною є і їхня підготовка з економічної освіти. Саме тому переважна більшість нинішніх молодих фахівців із менеджменту вже працюють у різних напрямах економічної та управлінської діяльності, бізнес-адміністрування тощо. Дехто є представниками комерційних відділів, планових та планово-фінансових відділів таких великих підприємств як ПрАТ «Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь“ ім. А. М. Кузьміна», ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Мотор Січ»  тощо. Працюють вони й у банківській сфері, на митниці та в інших галузях.

Наразі багато хто з випускників цього факультету планує вступити до магістратури й продовжити навчання в ЗНУ.

Олена Хлистун